Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hímk..va milyen alapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hímk..va milyen alapon várna el bizalmat?

Figyelt kérdés

Állítása szerint kb. 35 lánnyal feküdt le, de pontosan ő se tudja. El kéne hinni, hogy pont engem ne akarna átverni?

Véleményem szerint az ilyennek nincs lelke. Emberi hulladék, semmi több.



2020. okt. 13. 08:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Ezt úgy mondod mintha azt a 35 lányt átverte volna.
2020. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Nos feltehetően most sem nisulni készül. A döntés a tiéd, hogy bealksz-e a sorba.
2020. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Valószínűleg át is verte közel mindet.
2020. okt. 13. 08:49
 4/30 anonim ***** válasza:
56%
#3 szóval fogalmad sincs. :)
2020. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
mit torodsz egy szeméttel?
2020. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Az ilyeneknek élni se lenne szabad.
2020. okt. 13. 09:09
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan volt olyan eset is, hogy az ő szívét törték össze, vagy a lány dobta, de nyilván nem lehetséges, hogy 35x legyen valaki szerelmes, és az sem valószínű, hogy 35x sikerült olyan lányt találnia, aki kizárólag dugni akár, tehát én is arra tippelek, hogy nagyrészt ő lépett le.
2020. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Kizárt, hogy 35x komolyan gondolta volna hazugság nélkül. De valószínűbb, hogy 1x sem.
2020. okt. 13. 09:23
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

Jajjjajjj hagyjuk már ezt az álszent szűzqrva beszédet! Nem hiszem, hogy a 35 nőből bármelyiknek is kést szegezett a nyakához, hogy szexeljenek vele.


Gondolom az illető egy jóképű vonzó alfa, és megteheti, hogy sorra dugja a nőket.


Ha nem tetszik, utasítsd el, és szakíts meg vele minden kapcsolatot.


De az viszont had ne legyen már bűn, hogyha egy férfi él a vonzereje adta lehetőségekkel!

Mert bármibe fogadok, hogy a többi nő is tudta mi a helyzet, csak éppen túlságosan rá voltak gerjedve a srácra.

2020. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Én meg lefeküdtem vagy 20 férfival,meg még párat leszoptam,mégis hűséges vagyok ahhoz akit szeretek.Keress mást,ha ennyire zavar.Vagy féltékeny vagy?
2020. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!