Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viselkedtél már úgy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselkedtél már úgy kapcsolatban, hogy nem ismertél magadra?

Figyelt kérdés

Hogy a másik olyat hozott ki belőled, mint még senki. Sajnos tönkretette a bizalmamat, közel fél éve így élek, de nekem sem jó. :(

Jönnek rossz gondolatok (vagy megérzések?), nem mondom neki, de látja rajtam, rossz kedvem lesz, nem tudok bízni. Aztán egyszer csak kitör belőlem, és úgy beszélek vele, mint még senkivel.

Van ebből kiút?



2020. ápr. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kiút a kapcsolat lezárása, feldolgozása, tanulságok levonása. Akármekkora a szerelem, egy rakás szarhoz semmilyen esetben nem érdemes ragaszkodni.
2020. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szánalmas voltam.
2020. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megtörtént.

Féltékeny voltam, a végén kiderül hogy nem ok nélkül.

Nem tudom miért ragaszkodtam hozzá, a mostani eszemmel egy percig nem foglalkoznék vele.

Javaslom te se tedd.

Felesleges energia és időpazarlás.

2020. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon durván előhozták belőlem az állatot többször is. Szörnyen viselkedtem egyes szituációkban, még ma is szégyellem nagyon. Ugyanez volt a helyzet, az exeim másfelé kacsingattak. Soha többször nem akarom elviselni ezeket.
2020. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aha, kapcsolatba léptem valakivel. igazából megbántam az eddigi összeset :D
2020. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Semuhi ***** válasza:
Találkozzatok többet lehet mindent megtett hogy bizonyitson neked és mindenbe másik csajt látsz találkozzatok többet ha szeretitek egymast kitartotok fel a fejjel
2020. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!