Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem új barátnője elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem új barátnője elhívott ruhát vásárolni? Miért.

Figyelt kérdés

Ez versenyre megy ki vagy valami trükk? Vagy tetszem neki?

Elmenjek vele?



2020. okt. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar kérdezni. Én nem mennék el.
2020. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos érdekli mik a tapasztalataid, mik tetszenek az újdonsült barátjának.
2020. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha túl vagy az exeden, és van egy kis humorérzéked, akkor elmész, és rábeszéled a legelőnytelenebb ruhákra. Beteges ötlet, valószínűleg féltékeny rád.
2020. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem információt akar az exről.

Jól teszi, több ismerősömnek ment tönkre az élete és a gyerekei élete is ennek elmulasztása miatt.

Pl. csak akkor tudta meg, hogy az előző feleségét is úgy megverte, hogy priusza van amiatt, mikor neki is az összes fogét eltörte és a gyerekeiket elvette a gyámügy. És mikor kérdeztem, de hát nem kérdeztél utána az előző feleségnél? Azt mondja, eszébe se jutott, elhitte a férjének, hogy az asszony volt a rossz...

2020. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor talán el kéne mennem. Szimpatikus amúgy.
2020. okt. 13. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpi is, akkor főleg érdemes elmenned. Nekem tetszene a szitu mindenképp. De szeretem az abszurd helyzeteket. :D

Nem kell rögtön áskálódást látni mögötte. Menj el, ha kíváncsiak vagytok egymásra. Bár érdekes az ötlet.

2020. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet trükk is, lehet infót akar exedről, lehet szimplán csak barátkozós. Ez csak akkor derül ki, ha elmész. Nem kell szemétkedni, meg fúrni a másikat, attól, hogy nők vagytok, és az exeddel jár. Te ne tedd, ha ő próbálkozik, egyszerűen hagyd ott, hogy te erre nem vagy vevő.

Első exem utánam következő barátnőjével életreszóló barátnők lettünk. A pasi már rég kuka nála is. Ellenben én vele voltam, mikor agydaganattal műtötték, és akkor is, amikor apukája meghalt. Nem minden nő rosszindulatú p#csa, szerencsére.

2020. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is szeretem őket. :) Engem érdekel az új lány.
2020. okt. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!