Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak unalmas elmenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak unalmas elmenni a barátnőjével vásárolni?

Figyelt kérdés

Néhány ruhadarabot kellene beszereznem, többek között fehérneműt. Arra gondoltam, megkérdezem, eljönne-e velem megvenni a cuccokat, de félek, hogy szétunná magát. Vélemények?


17L


2010. nov. 29. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek shoppingolni, mondjuk barátnőm nincs.
2010. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a fiútól függ, van aki szeret vásárolgatni, van aki nem, van aki már csak azért elmegy mert szeret veled lenni, van aki erre sem hajlandó... de kérdezd meg nyugodtan tőle.
2010. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az exem már akkor is halálra unta magát, ha csak pár percet kellett velem egy üzletben eltöltenie. A mostani barátom szívesen eljön velem, ha van kedve mászkálni meg nézegetni. Megnézi rajtam a ruhákat vagy cipőket, és mindig elmondja, hogy szerinte milyen. És nem csak azt szajkózza, amit hallani szeretnék.

Tényleg az a legjobb, ha megkérdezed tőle, aztán az első alkalom után már úgyis látod, hogy érdemes-e még egyszer próbálkozni.

2010. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

velem is elszokott jönni a barátom, főleg ha olyan dolgot szeretnék venni ami neki is jó :D. fehérneműt is szívesen veszünk együtt, megbeszéljük h melyik néz ki jól....stb :P igazából nála az a baj h nem szeret sétálni de értem megteszi :$:)

L*

2010. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátommal három éve járunk. A kapcsolatunk elején én is ugyan ilyen szituációban voltam. Én is féltem megkérdezni de úgy gondoltam, hogy megkérdezem úgysem ilyen probléma miatt fogunk szét menni. Igent mondott de előszór azt hittem, hogy csak azét mondott igent, hogy a kedvemben járjon de mikor odaértünk folyamatosan beszélgettünk illetve tanácsokat adott milyet vegyek stb... Azóta mindig mikor csak tehetjük mindig együtt megyünk vásárolni. (Bár a barátom nagyon szeret vásárolni illetve sétálni, talán jobban mint én.)


Bocsi, hogy hosszúra sikeredett a válaszom, röviden annyi, hogy nyugodtan kérdezd meg nem lesz semmi különösebb probléma.


19L

2010. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valami szexi cucc vásárlása történik az nem unalmas.


Ha nem, hát, az nagyon az tud lenni... Szóval ilyen esetben a boltig szívesen elkísérem a barátnőmet, de amíg vásárol inkább elhúzok kajálni, megiszok 1-2 sört v. valami, csak azt a szenvedést ne kelljen átélni a nyomorult táskákkal.


Üdv. 26/f

2010. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ígérd meg neki hogy bemehet veled a próbafülkébe felpróbálni :P én így veszem rá hogy jöjjön velem :D
2010. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!