Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előforult, hogy egy szépészeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előforult, hogy egy szépészeti, vagy bármilyen tetoválás után már nem olyan volt a kapcsolatotok mint régen?

Figyelt kérdés

Barátnőm tetováltatni szeretné a szemöldökét, viszont ezzel kapcsolatban nekem vannak fentartásaim, és félek, hogy nem fog tetszeni, itt pedig nincs olyan, hogy csak úgy letöröljük. Amiket mutogatott képeket, azokon mind úgy néztek ki a nők szemöldökei, mint aki pázacica módjára túl lenne sminkelve. Ő viszont alig festi ki magát, szolid műköröm, és most műszempilla, de az sem durva. Meg eleve világos bőrű is, mivel az eredeti hajszíne vörös. Természetesen elmondtam a kételyeimet, de hiába, nagyon be van indulva, már az időpontja is megvan. Illetve mondta, hogy az övé nem lesz olyan erős, mégsem nyugodtam meg, hiszen akkor is lesz egy állandó kontúr ami kicsit sem természetes.

Valakinél itt volt ebből probléma? Mindkét nem válaszára kiváncsi volnék.

Köszi előre is a normális válaszokat!


2020. okt. 14. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Úh. Soha nem csinaltatnek szemöldök tetoválást. Mutass neki képeket a kétezres évek hajszál vékony szemöldök divatjarol, hogy mai szemmel milyen szarul néz ki. Na 10 év múlva az is ilyen röhejes lesz ami most divat. De rajta ott lesz letorolhetetlenul.
2020. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is volt annak idején ebből probléma. Nekem nagyon kevés, és világos szemöldököm van, nagyon untam már, hogy minden nap "rajzolni" kell, ezért szerettem volna tetoválást. A párom ellenezte, mert szerinte ez nem lehet természetes hatású, végül találtunk olyan megoldást, ami mindkettőnknek megfelelt ( [link] természetes hatású lett a végeredmény, senki nem mondaná meg, hogy tetovált szemöldököm van, párom is meglepődött a pozitív eredményen.
2020. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Köszi szépen a linket !Ez mondjuk tényleg nem rossz, csak amiket mutatott referenciamunkákat, azok inkább vastagon kihúzott, rajzolt szemöldökre hasonlítottak. Ezt majd megmutatom neki ;)
2020. okt. 14. 15:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, pedig amióta együtt vagyunk mindketten tetováltattunk többször is (neki 2 olyan mintája van, ami nekem nem tetszik, de ez se nyom semmit a latban), nekem volt vagy 10 féle színű hajam, a haján ő is változtatott elég drasztikusan, hízott is vagy 15 kilót.. Ezek nem elég nagy dolgok ahhoz, hogy bármit változzon tőle a kapcsolatunk, legalábbis nekünk.

Nekem se tetszenek a tetovált szemöldökök, de manapság már csomó olyan eljárás van, amivel tök természetesnek tűnnek, szóval lehet, hogy nem lesz annyira vészes, mint ahogy most gondolod.

2020. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Voltam nála, és beszéltünk a szemöldöktetoválásról, nagyon akarja, és az sem érdekli ha nekem nem fog tetszeni. ennyit arról, hogy nekem akar tetszeni mikor kiöltözik. Na mindegy.

Köszi mindenkinek a hozzászólást. Ment a zöld kéz, nem húztam le senkit.

2020. okt. 14. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan no vagyok, de ha ferfi lennek, en kiborulnek tole. Legyen felolem fonixmadar a valagan, de egy rajzolt arc 24/7, azt nem.
2020. okt. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

"nagyon akarja, és az sem érdekli ha nekem nem fog tetszeni"

Ez elég rosszul hangzik. Bár mindenki azt csinál a testével amit akar, egy komoly(!) párkapcsolatban, ahol súlya van a másik fél szavának nem nyilvánulunk meg így. Miért érzem azt, hogy a tiétek friss szerelem?


Ami engem illet, figyelembe veszem a párom észrevételeit, és kéréseit.

2020. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem friss, mivel bő 1,5 éve vagyunk együtt, illetve mindkettőnk elmúlt 40 éves, tehát ez mégcsak nem is tini szeszély. Csak ő elég határozott jellem, mert az életben mindigis leginkább magára számíthatott.
2020. okt. 15. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy alapvetően magunknak kell tetszenünk, magunkat kell elfogadnunk és egy jó kapcsolatban egy ilyen dolog nem fogja kiölni a szeretetet és a tiszteletet.
2020. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Ezt mind szép és jó, csak mikor egy nő kiöltözik , akkor a párja miatt teszi, (ha van neki) mert neki akar tetszeni ha pedig nincs, akkor mert ki akar tűnni, hogy vegyék észre a pasik. Ha nem így lenne, akkor tele lenne az utca, igénytelen nőkkel, a kozmetikusok, fodrászok, és az egész szépészeti ipar a plasztikai sebészekkel bezárólag csődbe menne.

Lehet egy nő elégedett magával, hízhatsz 100 kiló fölé is, mert úgy érzi jól magát ha ehet, de akkor nemcsak az egészségét veszélyezteted hanem a boldogságát is, mert vagy senkinek nem fog kelleni, vagy a meglévő is elhagyja idővel.

2020. okt. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!