Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szex lényege?

Figyelt kérdés

Most érlelődött meg bennem a kérdés: Mi a szex lényege? Mindenhol azt látom, hogy szex, szex, szex, légy szexi, viselkedj szexin, csináld a szexet orrba-szájba, minden férfi rárepül az első adódó lehetőségre ha szexet szimatol, a házas férfiak félremennek szexért, sok pasi k*rvákhoz jár szexért. Mi a szex vonzereje? Miről szól ez a brutális hatalom, mert nem tudom más szóval jellemezni! Családok, életek mennek tönkre emiatt. Mi a szex? Mi az a varázslatos erő, ami minden józan észt felülír?


Ha meg ennyire brutálisan jó, akkor miért panaszkodik egy rakás ember, hogy rossz a szex otthon?



2020. okt. 14. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Kölcsönös örömszerzés. Nekem nincsenek hozzá társítva mindenféle érzelmi vagy romantikus jelentések, teljesen külön kezelem a kettőt.
2020. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Értem, de ha ez ennyire intim, akkor a többség miért akar fűvel-fával? Most nem csak a férfiakra gondolok, mert milliószór olvasni, hogy a nők is simán leállnak egy pasival egyéjszakás kapcsolatra. Ott pedig nem beszélhetünk komoly ismeretségről. Sőt, van amikor 2 nő 1 férfi, vagy fodítva a felállás.

Én ezekre keresném a választ!

2020. okt. 14. 18:25
 13/17 anonim ***** válasza:

Mert jó és élvezetes.

Ennyi a válasz.

Nincs baj azzal ha téged ezek nem izgatnak. De sokan vannak akik élvezik. Mindent ki kell próbálni alapon. Amivel szintén nincs semmi baj.

2020. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Youtube-n keress rá: Pain a szex fajon mi? c. számára.
2020. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon Jo a kérdés! Nagyon jól megfogalmaztad az ellenteteket!


Szerintem az amikor azt erzed g élsz.Izgalom,meg tetszel a.masiknak az jó erzes.


Szerintem keresgess míg nem.talalsz egy normlais pasit akivel jól erzed magad.


Nemcsak a szex a fontos!

Media nagyon eloterbe tolja,agymosas . De persze fontos.De nem kötelező jellegel es nem betervezetten.

2020. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, sok nő belemegy egy olyan szexbe, ahol a pasi ígér fűt-fát, az elkápráztatja, majd egy 15 perces akció után, gyakorlatilag egy ürítés után, otthagyja a nőt. Ebben akár a pasinak is mi volt a jó? A nőt már meg se merem kérdezni. Mert amit látok, az nem az udvarlós, ismerkedős szerelemből jövő szex dominál, hanem a kötöttségek nélküli, ma összefutunk, dugunk, holnap meg csááá kategória. LEhet hogy a média tolja túl, mert már a vízcsapból is ez folyik.
2020. okt. 14. 21:15
 17/17 anonim ***** válasza:

Figyu már! Te vagy a nő, szex közben is irányítsál! Ne csak várd h a slült galamb a szádba repüljön! Ha egy pasi gyorsan le akar tudni, vagy nem nyújt megfelelő előjátékot, akkor nyugodtan fwlöltözhetsz és otthagyhatod.

Ne légy szívbajos, mondd el neki az igényeidet, elvárásaidat!Ha nem akar előjátékot, akkor szexet se akarjon!


Felesleges olyan pasikkal együtt lenni akinek csak egy húsdarab vagy!

Keresgélj, és aki odavan érted, azzal feküdj le! Még lehet h az elején azzal se lesz top szuper, de az legalább igyekszik fejlődni!

2020. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!