Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért lehet hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet hogy az exem mindegyik közösségi oldalt tele posztolja a jelenlegi pasijaval készült képekkel de a pasi soha semmit nem rak ki?

Figyelt kérdés
Nagyon fura. A srác 1 éve tett ki közös képet amikor összejöttek, azóta semmit. Exem viszont minden hétvégén közös képet posztol vele meg a közös programjaikról.
2020. okt. 16. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Általában a csajok szeretnek posztolgatni, a pasik nem annyira. Nálunk a munkahelyen például sok pasinak Facebookja sincs, a nőjük enélkül is sikeresen telerakja az idovonalat mindennel😀
2020. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak nem látod...
2020. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De látom, mert minden bejegyzése nyilvános.
2020. okt. 16. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy 1 év után is még miért nézegeted az exed és a pasiját? Lépj tovább, ideje lenne.
2020. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő már az EXED! Nem kellene foglalkoznod vele.
2020. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Mert egy férfi akkor normális, ha nem úgy viselkedik, mint egy nő és nem rak ki hetente/havonta dolgokat. A nők és a férfiak nem egyformák.


Barátnőm arra sem tud rávenni, hogy legyen Instám. A haverjaim is csak arra használják, hogy nőket nézegessenek rajta, vagy csajozzanak/menőzzenek, de ez nekem nem hiányzik.

2020. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az exed szeret posztolgatni, a pasija meg nem. Nem tudom mi mást lehet még ebbe belelátni :D Én párhavonta szoktam kitenni természetfotókat amiket az utóbbi időben készítettem, közös képeket vagy programokat soha, a párom 3 éve be se lépett a sajátjába, de ettől még tök jól megvagyunk.
2020. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálam az van, hogy amíg együtt voltunk hangoztatta hogy "milyen gáz amikor a párok a neten élik a szerelmi életüket", soha nem csináltunk egy közös képet se, aztán mikor szétmentünk és lett neki más, elkezdte telehányni az összes közösségi oldalát közös smárolós képekkel. Ironikus? Szerintem is. Persze leállítottam a követését, de valószínűleg továbbra is ezt csinálja. (ő a "férfi" )


Feltűnési viszketegség amúgy szerintem. Aki alapból nem posztol sokat mert nincs rá igénye az a párjával közös képeket se fog posztolni. Aki alapból szereti kiteregetni az életét, az a szerelmi életét is ki fogja.

2020. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi nem szeret posztolni. Párom is, fiú barátaim is van, hogy direkt kérik a barátnőjüket, hogy tegyék ki a közös képet, mert ők szokták :D Nálunk is ez van, mint írtam, bár így is csoda, ha havonta kerül ki bármi. Inkább csak nyaraláskor, kiránduláskor, családi eseménykor.
2020. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a ferfi nem egy ostoba pcsa.
2020. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!