Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett ilyet, elmúlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett ilyet, elmúlik?

Figyelt kérdés

Van párom egy éve, vele minden rendben van, szeretem, jól kijövünk minden téren.

Most lett nemrég egy új férfi munkatársam, sokszor eszembe jut, mióta beszéltem vele, teljes mértékben az esetem, nagyon jó pasi és kedves is.

Nem akarom, hogy egy ilyen a kapcsolatom rovására menjen, ugye ez csak egy apró fellángolás? Megcsalni sosem csalnék meg senkit.

25 évesek vagyunk a barátommal.


2020. okt. 16. 19:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szégyellem magam már a kérdésért is, mert tudom, hogy rosszul esne neki.
2020. okt. 16. 19:21
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Még csak 1 éve vagytok együtt. Még bőven a lángoló szerelem időszakban kell legyetek a barátoddal.

Valószínűleg hogy csak fellángolás, de arra ügyelj, hogy szándékosan ne tölts vele túl sok időt, mert ez a lángolás könnyen átcsap valami erősebbre.

Egyébként, ha tényleg szereted a párod, azt tanácsolom, hogy semmiképp ne beszélj neki erről. Tapasztalatból mondom. Nekem a párom úgy érezte hogy el kell mondja, valahol örülök, mert őszinte volt, de ne tudd meg, milyen fájdalmat okozott vele. A bizalmam is megrendült, az önbizalmamról nem is beszélve.

Gyűrd le magadban az érzést

Kerüld ahogy csak tudod a kollégát

2020. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Még nagyon az elején vagytok, nem kellene, hogy ennyire felkeltse az érdeklődésed egy másik férfi. Viszont, ha tényleg szereted a barátod, nem szeretnél inkább a másik férfival lenni, akkor valamire figyelj. A kollégád előtt ezzel ne bukj le. Jelét se add annak, hogy bejön neked. Onnantól ha nincs senkije sanszos, hogy rátesz egy lapáttal és csak rá fogsz gondolni.

Az sem jó megoldás, ha szándékosan kerülöd, mert fel fog neki tűnni.:) 23f

2020. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Én nem értek egyet az előző válaszolóval, ugyanis azt gondolom, hogy erről beszélni kell! A kapcsolatok nagy százaléka amiatt megy tönkre, mert úgy gondoljuk, hogy vannak dolgok, amikről nem beszélhetünk a párunkkal. Az hogy felkeltette az érdeklődésedet egy másik férfi több ok miatt lehet és ilyen esetben mindketten hibásak vagytok a pároddal, mert valami miatt elromlott a kapcsolatotok pl. nincs tisztelet, nem tudsz rá felnézni férfiként, túl sok negatív tulajdonságát észlelted mostanában, nem figyel rád stb. Tényleg azt javaslom hogy beszélj erről vele, mert mindent helyre lehet hozni.
2020. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
4-es vagyok, elnézést, míg megírtam a szövegem több előző válaszadó lett, akivel én nem értek egyet az a 2-es válaszadó. :)
2020. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

2-es vagyok :) megértelek. Viszont én ezt saját tapasztalatból írtam. Ha a kérdező tudja, hogy nem akar semmit a kollégától, akkor felesleges ezzel terhelni a párját szerintem. Hisz ki szeret ilyet hallani a szerelme szájából, bocsi életem, de nagyon bejön egy kolléga. Mit szólsz ehhez?!

Nyilván finomabban is lehet vázolni, de inkább a kérdező gondolkodjon el, van e esetleg ami hiányzik a párjából. Azzal többre mennek, mintha egy ilyennel elé áll.

2020. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Talán az lehet a probléma, hogy az elmúlt időben sok stressz ért minket a párommal és kevesebb idő jutott a kommunikációra, gyakran éreztem, hogy nem figyel rám eléggé. Sokszor elfelejti, amit elmesélek neki, ami aztán rosszul esik.
2020. okt. 16. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok! Szerintem mindkettőtök véleményében van igazság! (2-es/ 4-es) Tényleg szar érzés ha ezt csak úgy közlöd a pároddal. Fájdalmat okoznál neki. Viszont az is igaz, hogy beszélnetek kellene erről. Ha tényleg annyira jó, meg szép vele minden, ennek nem kellene így lennie egy év után, hogy másra gondolsz. Legelőször is neked kell ezt átgondolnod. Neked kell tudni, hogy mi az ami a jelenlegi párodból hiányzik. Mi az ami miatt vonz a másik férfi. Főként azt, hogy mi a fontosabb neked. Mind az ami a jelenlegi párodban meg van, vagy az ami nincs..a kollégádban viszont igen! Ezt elsősorban tényleg magadban kellene tisztázni. Ha rájöttél, mi a hiba a kapcsolatodban, akkor azt normálisan beszéld meg a barátoddal. Ha ezután is egyre többet gondolsz a kollegádra, akkor baj van. Viszont akkor ne tedd tönkre a másikat. Ha úgy érzed, hogy a kollégáddal jobb lenne, akkor tiszteld annyira a jelenlegi barátod,hogy nem játszol vele hanem szakítasz. Nem a háta mögött fekszel le vele, ha ez a vonzalom tovább fokozódik a kollégáddal kapcsolatban. Gondold át alaposan egy nyugodtabb pillanatodban és dönts. Ha viszont a jelenlegi mellett döntesz, arra ott a 3-as véleményem!:) 23f
2020. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként a másik férfi mennyi idős? Ő is korotokbeli?
2020. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, egyidős velünk.
2020. okt. 17. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!