Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi tényleg nem fektet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tényleg nem fektet ennyi energiát egy nőbe, ha nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

Próbálom nagyvonalakban leírni az elmúlt fél év eseményeit. Egy munkatársammal februárban kezdtünk el beszélgetni, főleg munkahelyi chat formájában. Jófej nagyon, vicces és szórakoztatott. Mindig biztosított róla, hogy nagyon jó a kapcsolata a feleségével, ő már kiöregedett a csajozásból, így nem is merült fel bennem hogy akarna többet a beszélgetésnél. Aztán jött a karantén, én home office-ba jöttem, ő bejár azóta is. Ritkábban de rendszeresen beszélünk, sokszor keres, nyáron találkoztunk egy párszor. Bementem a munkahelyemre és akkor meglátogattam, beszélgettünk. Aztán most hónap elején írt, hogy csalódott bennem mert én csak akkor keresem, ha akarok valamit munkaügyben. És hogy ő annyi energiát fektetett belém és nincs eredménye. Amikor ezt elmeséltem egy barátnőmnek, azt mondta, tutira többet akar mint szimpla beszélgetés, mert nem keresne folyamatosan, nem írogatna, nem töltene ezzel időt. Viszont az elején nekem mindig hangsúlyozta, hogy minden okés náluk otthon. Vannak még pro és kontra gondolataim, de azokat inkább privátban osztanám meg, ha valakit esetleg érdekel.

Igazából a véleményetekre vagyok kíváncsi. Tartja úgy egy férfi egy nővel a kapcsolatot, hogy nem kellene amúgy sem magánügyben sem munkaügyben keresnie?


2020. okt. 16. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia!:) Engem érdekelne! Szerintem is akar tőled valamit! 23f
2020. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan rákérdeznék, hogy akar-e valamit.

Ha igen, akkor ez elég undorító a feleségével szemben, mert szédít téged, de amíg nem vagy te meg, addig jó ő is?

Meg ha a felesége mellett így viselkedik, mással is megtenné.

2020. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Leírta, hogy otthon minden jó=nem akar elválni. Azt is, hogy energiát fektetett beléd, te pedig nem úgy reagáltál ahogy várta. Mi nem egyértelmű? Szeretőt keresett.
2020. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szexre vadászik, eléggé úgy fest. Nálunk a cégnél látok hasonló szitukat, hát röhögve készítem a popcornt...
2020. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki elkezd egy nővel foglalkozni általában ez a vége. Semmit sem kap belőle vissza. A helyében én nem is keresnélek többet. Sőt még az elején sem tettem volna egy szalmaszálat sem keresztbe érted. Le lehet pontozni,ez a véleményem erről a nagy loholjunk meg puncsoljunk meg nyálazzunk valaki után című kabaréról. Ezért nem foglalkozok én egy nővel sem. Én is mindig így jártam.
2020. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rá kellett volna kérdezni: "mit akar, mire gondol", majd ha nem baráti, hanem közelebbi kapcsolatot említett volna veled, akkor megkérdezni, amit ide leírtál, hogy miket mondott: "már nem akar csajozni" stb szövegeket.
2020. okt. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!