Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kiakadt azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiakadt azon, hogy azt mondtam neki fizessük felesbe a nagybevásárlást?

Figyelt kérdés
Azt mondta, milyen férfi vagyok én, hogy 3 napra való ételt nem akarok kifizetni kettőnknek. Ő egyedül él már 20 éves kora óta, sokat tanult és dolgozik. Elege lett, hogy mindig egyedül kellett helyt állnia az életben és most rajtam vezette le. Nála szoktunk lenni, mert én még a szüleimmel élek. Ő 26 éves, én 24. Igazából csak egy kicsivel keresek többet nála. Velem marad így, hogy zsugori vagyok? Igazából gyönyörű és kereshetne egy gazdag vénembert is, de nem az a fajta.

2020. okt. 17. 10:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
14%
Miért kéne egy vénlány élősködését megfinanszíroznia? Egyenjogúság van, vége az előjogok, így a női élősködés korának is. A nő is eszik belőle, állása is van, nem is értem mi itt a kérdés.
2020. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
95%
Lúzer vagy barátom
2020. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
97%
#21 Mondjuk az, te szerencsétlen, hogy a kérdező nem ad bele semmibe és ő eszik, fürdik stb a csajnál, míg otthon az anyjáéknál lakik. Tehát nem fizet albérletet és két helyen élősködik. Az nem kompenzálja ezt hogy néha meghívja moziba vagy mekibe. A csaj főz rá, nem takarít, nem fizet semmit a pasi. Gondolkodjál már mielőtt valami hülyeséget leírsz.
2020. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
47%

És az ilyenek van nőjük!!!


Más meg verheti. :(

2020. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akar egy gazdag vénembert , de téged meg nem akar eltartani.
2020. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő lakna a pasinál akkkor senki nem írná hogy örülj nem kell albit fizetned. A helyedben oda adnám a rezsi felét és legyen feles kaja!
2020. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Csak szeretném közölni, hogy azóta elvittem wellness hétvégére!! És vettem neki chanel parfümöt.
2020. okt. 23. 13:29
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

De ne ilyen szarságokkal fizesd le. Fizesd ki felesbe a kaját, az meg hogy veszel-e neki valamit ajándékba (tehát nem fizetségképp) a te dolgod. Én jobban örülnék, ha kifizetnéd felesben a kaját, nem az, hogy néha hozzám vágsz valami ajándékot, amit nem is annak szánsz, hiszen szerinted te ezzel fizetsz.

Egyszerűen az érés nem jó, hogy "kitartok" egy pasit. Legyenek az anyagiak letisztázva, aztán meg ha akarsz ajándékozni, tedd, ha nem, akkor nem. De ha teszed. szívből tedd, ne pörköltért cserébe.

2020. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
28-as jól beszél. :)))
2020. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
90%
Szóval lényegében rajta élősködsz, ott vagy, használod a vizet, ott melegít a fűtés, zabálod a kajáját és még a vásárlásba is derogál beleadni? Szemét vagy aki csúnyán kihasználja a barátnőjét. Ha majd észhez tér, el is fog hagyni.
2020. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!