Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam diszkréten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam diszkréten a srác tudtára?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fél éve szakított velem a párom egy másik nő miatt, elég hosszú ideig voltunk együtt.

Van egy távolabbi (nem szoros baráti körhöz tartozó) haverja, akivel régen együtt dolgoztak, és mikor szilveszter vagy 1-2 iszogatás volt beugrott ez a srác. Éreztem mindig rajta hogy tisztelettel van felém és tetszem neki, de nem nyomult egyáltalán meg ugye ott volt az akkori párom-nekem mint pár neki meg mint haver. Úgy tudom annyira nem tartják szorosan a kapcsolatot, pláne ez a srác messzebb lakik tőlünk tehát csak nagyon néha ilyen eseményeken ha összefutottak.

Most lesz a szülinapja és valamiért egyre többet agyalok azon hogy tetszhettem neki, és a kisugárzásából mindig éreztem azt az "igazi" érzést ami tudom lehet hülyeség. Gondoltam ráírok szülinapja alkalmából, bár azért olyan jól mi nem ismertük egymást, de azért volt hogy sokat beszélgettünk de fbkon pl. alig.

Arra gondoltam hogy írok neki hogy boldog szülinapot, meg hogy remélem jól ünnepel, esetleg célzok rá valahogy hogy örülök h megismertem és sajnálom h közös bulikba nem leszünk mert szakítottunk a páromal, de mi mással tudnám diszkréten kifejezni hogy ő tetszene nekem, érdekelne mint férfi, és hogy akár szívesen találkoznék vele? persze hogy ne értse félre hogy esetleg amiatt mert a volt párommal kiszúrnék h majd pont egy "haverjával".. attól félek h el fog akadni a beszélgetés vagy amiatt nem fog merni belemenni a dologba mert tapintatlanság haver exre nyomulni habár tudná ez a srác h az exem őt is kibeszélte és lenézte mint annyi barátját, mindjárt nem érdekelné szerintem..

hogyan tudnám alakítani a beszélgetést hogy diszkrét maradjak és ne valami kétségbeesetten nyomuló idegesítő csaj?


25L a srác 29F


2020. okt. 19. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Köszöntsd fel és írd neki, hogy kár hogy már olyan találkoztatok utoljára, de azért ezen a napon bátorkodtál ráírni.

Reméljük veszi a lapot.

Nem kell regényt írni, magyarázkodni.

Legyél már nő.

2020. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Bar nem vagyok szakerto, de egy boldog szuletesnapot szoveg utan (erre gondolom ugyis vissza ir), en laza kerdesekkel inditanek, vagy valami olyasmit irnek, hogy kar, hogy nem beszeltetek tobbet, mert neked szimpatikus volt, remeled, hogy talalkoztok még, ilyenek... ☺️

2020. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaszolt a koszontesre,akkor en megkerdeznem, hogy hogy telt a szulinapja stb.. es abbol mar ki tudsz alakitani egy beszelgetest.
2020. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!