Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok milyen az a pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen az a pasi aki pusztán a látványával lázba hozz?

Figyelt kérdés
A sztárok közül melyik az a kinézetű pasi akit ha meglátnátok az utcán akkor nem tudnátok levenni róla a szemetek? És a legfontosabb hogy megindokoljátok mi is tetszik a külsejében de csak őszintén... :)
2010. aug. 8. 23:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

hát... engem az hoz lázba, de nagyon, akit szeretek

a szerelmem nem jóképű, nem kigyúrt, nem álompasi, de nekem ő a minden és ha csak a szemébe nézek kééész vagyok

2010. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha az Így jártam anyátokkal-ból választhatnék egy pasit, az Ted lenne.
2010. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Na jó lányok egy újabb kérdés...

Hány ilyen pasit láttok az utcán nap mint nap? :)

2010. aug. 8. 23:39
 14/22 anonim ***** válasza:
Három-négyet.
2010. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mindenkiből csak egy van :) esetleg ha ikrek akkor több is :)

Nálam nincs olyan, hogy barna hajú, barna szemű ....

Első pillantásra fogjon meg benne vmi és nem fontos Brad Pittnek lennie, mert volt már álom pasim, amilyet gyurmázni sem lehetett volna jobbat, viszont egy tutyimutyi balfék volt , én hordtam a nadrágot és mellesleg pocsék volt az ágyban !

Ha megfog benne vmi jöhet, megismerem a lehető legközelebbről, még mínusz centikben is :)) ha nem fog meg benne semmi nem akarom megismerni és ennyi !

2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Aki azt írta h Ian Somerhalder,annak osztom a véleményét :D

De én csak annyit mondok h nézd meg a Tróját---> Átnedvesedek ha csak meglátom a kigyúrt,szexis,szöszi Brad Pittet. Baromi szexi,ehhez kétség sem fér. (L)(L)<3<3

2010. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem Brad Pitt csak a Tizenkét majomban tetszett:>
2010. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

23.18 vagyok

természetesen ismerem ezt a pua dolgot.

Olvasgattam elég sok ilyen puás dolgot (magyarokat legalábbis) de szerintem nem hangsúlyozzák eléggé hogy a tapasztalat a leglényegesebb tényező. Az embernek le kell dobni a gátlásait, és odamenni és kommunikálni.

2010. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ma 00:15


Én írtam!


Igazad van! Trója --> Brad Pitt ..... uuuuhhhhhh :D

2010. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

Én C.Ronaldo látványától biztos megtorpannék hirtelen....de ha megszólalna tovább is mennék. :DD

Tehát nem a külső a legfontosabb.

Viszont, ha már focistáról beszélek, nekem Xavi külsőleg-belsőleg bejönne. (Spanyol videókból ítélve)

2. kérdésedre csak annyit, hogy felénk nem sok jó pasi mászkál sajnos.

2010. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!