Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, ha az alábbi 3 -ból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha az alábbi 3 -ból kettőt választatnátok, melyik kettő lenne az?

Figyelt kérdés

1.:

- Gazdag, pénzes: jól fizető állása/vállalkozása van.

- Szegény, hónapról-hónapra él, nincs megtakarítása...


2.:

- Egy jóképű, (számodra) tetszetős külsejű, férfi ideálod.

- Külsőre nem vonzó, akár pocakos, "csúnya" pasi.


3.:

- Művelt, jó humorú, kulturált, jó társasági személy.

- Kevésbé tanult, "műveletlen", olykor bųnkó, kötekedő.


2020. okt. 20. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Jóképű, Művelt, Csóró
Jóképű, Gazdag, Bųnkó.
Ronda, Művelt, Gazdag.
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A 6 tehetőségből nem 3 variáció jön ki. Ez a szavazás így egyértelműen irányított, semmit nem ér.
2020. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1/b 2/a 3/b
2020. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A 6 "lehetőség", valójában a 3 lehetőség két értékének rövid definiálása.

Persze nem ennyire fekete-fehér az élet, lehetne mindegyiket 0-10 -es skálán igazítani, úgy hogy maximum 20 pontot tudsz szétosztani, de azt nem lehet (még) itt megvalósítani.

2020. okt. 20. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik a következő kettő:

- ronda, csóró, bunkó, buta

- jóképű, gazdag, normális, okos

2020. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es, adom. Miért gondolja az összes ilyen kérdésfeltevő, hogy mindenki, aki jól néz ki és van agya az szükségszerűen vagy bunkó vagy csóró kell legyen? :D

Egyébként ha muszáj így összetenni.. akkor gazdag és művelt, ámbár nem annyira jóképű, mert se az utcán nem szeretnék élni, sem egy prolival nem lenne jó, aki kötekedik velem.

2020. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5: nem kell szükség szerűen, sőt akár mind 3 lehetséges, vagy 3 -ból egyik se még is talál magához valót.

Pl. én se vagyok gazdag, de csóró se igazán, nem tartom maga egy jóképű - izmos - sármos pasinak se, de talán azért ronda se vagyok, végül nem vagyok egy igazi társasági szörny se, de műveletlen - buta ember se. A humorom meg vagy bejön, vagy eltűröd. :-D

2020. okt. 20. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Hm.. hát az arany középút a legjobb. :) Az én barátnőm (számomra) helyes, normális anyagi helyzetű (nem gazdag, nem szegény), viszont nagyon okos és művészi hajlamokkal megáldott, mint én. Amúgy ez utóbbi tetszett meg leginkább. Én 12 évig rajzoltam és grafikus az egyik szakmám, ő meg dobol, ír verseket (publikált is néhányszor). :D
2020. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*barátom. Bocsi.. autokorrekt. F*szom. :D Ez most nagyon hülyén jött ki.
2020. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nekem tetsszen (nem feltétlenül a klasszikus értelemben vett jóképűséget értem ez alatt, mert sok férfi nem tetszik, akiért sokan odavannak, a pocak pl. nem kizáró ok nálam) és hogy művelt legyen, az nekem elengedhetetlen. A pénzesség nem annyira fontos, de a szegénynél fontos az, hogy azért milyen a munkához való hozzáállása. Ha azért csóró, mert elissza az összes pénzét, akkor inkább maradok egyedül.
2020. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi helyzete: átlagos

Műveltség: okos, vicces, stb

Külső: átlagos (Legyen egy fokkal kevésbé jó pasi annál, amilyen jó nő vagyok, de cserébe legyen jobb a személyisége mint az enyém.)

N

2020. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!