Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a randipartnered sokadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randipartnered sokadik randi után szó nélkül lelépne,akkor írjátok neki ezzel kapcsolatban vagy ignoralnatok?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy randipartnered akivel jó pár randitok volt és szex is volt,azonban egyik napról a másikra nem valaszolna az üzenetekre akkor megkerdeznetek hogy mégis ennek mi az oka vagy hagynatok a fenébe?

Ilyenkor nagyon mérgesek lennétek vagy sem?


2020. okt. 7. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol, hiába kérdezem meg, nem igaz? Benne van a pakliban, hogy egyik napról a másikra lelép, így is állok hozzá.
2020. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak veled randizott. Egy masik fellel jobban erezhette magat, igy te kiestel. Ne szaladj utana, keress mast. Aki igy zarja le a dolgokat, az nem erdemli meg,hogy meg tobb idot szentelj ra.
2020. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lesz*rnám.
2020. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem pont ez van most, már 2 napja nem válaszol vissza az üzenetemre, el sem olvasta. Nem írtam neki újabbat, de nem is fogok, hagyom inkább! Nem alázom meg magam azzal, hogy olyan után futok, akiben annyi korrektség sincs, hogy szóljon, ha meggondolta magát!
2020. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En tiltanam.mert az ilyenek 1 honap mulva megkeresnek mintha mi sem törtent volna
2020. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most épp nem te vagy a soros a listában... majd ha újra rád kerül a sor, akkor keres.
2020. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagynám a fenébe. Ha nem, akkor nem. Én sem fogok egy bunkónak könyörögni.
2020. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En az elejen elengedtem az ilyen h.lyeket aztan rajottam h igazabol ezzel csak erositem hogy ez egy okes mukodesmod. Uh az utolso alkalmakkor amikor eltunt egy pasi csak elmondtam az en felemet pl hogy tiszteletelenseg es orultem volna ha szol elore mert akkor mashogy szerveztem volnaa hetemet (legtobben lebeszelt randi mellett nem reagaltak).
2020. okt. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!