Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy itt sok férfit ignorálnak a top nők, ezért minden nőt szidnak, mondván, hogy "a nőknek csak top csávó kell, mind felszínes liba"?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Semmi baj sincs azzal, a nők külsőre top 10-20 %-a ignorál minket, átlagos 5/10-es férfiakat. A baj azzal van, hogy a 4/10-es és 5/10 -es nők is ignorálnak minket, mert nekik TOP, jóképű csávók kellenek!
2020. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

a nőknek csak top csávó kell, mind felszínes liba


le írtam én is,láttam fogyit,csórót,csunyát nővel de nem értik,azt mondják kamuzok,belinkeltem privátba egy törpe srácot a nőjével,de nem kaptam választ,nem vallotta be hogy igen,igazad van,feleslegesen szidom a nőket

2020. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"nőknek csak top csávó kell,"


Ja, és a kivenhedt ronda férfiak is miért akarnak szép, fiatal nőt?

2020. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hármas jól írja, ált nem a nők híresek róla, hogy 15-20 évvel fiatalabb fiúkat hajkurásznak, hanem a férfiak ragadnak le ott, hogy feszes fiatal csaj kell, legyenek is akárhány évesek-tisztelet a kivételnek...
2020. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

Ajajajj, itt tényleg ennyire kevés ember megy ki a való életbe és csak a saját elméleteit mantrázza?


1, Ezeket a férfiakat jellemzően nem csak a top nők, hanem szinte minden nő ignorálja. Nekem is van hasonló ismerősöm és olyan nőknél is bepróbálkozott, akikhez hozzá sem nyúlnék.

Az, hogy az #1-es válasza ennyire le lett pontozva, kb. csak azt árulja el, hogy titeket egyáltalán nem érdekel a téma, nem érdekel egy érintett személyes tapasztalata és senki válasza, aki nem azt az általatok elképzelt ideált böfögi vissza, amit ti. Ezzel kapcsolatban felmerül a kérdés: Ha ennyire tojtok egy témára, akkor mégis miért válaszoltok rá?


2, Tök jó, amikor valaki hoz 1-1 példát, mert tud róla képet mutatni. Kaptam már én is ilyet. A "ronda" srác egy helyes személyi edző volt. Öhm, oké, ha valakinek ez a ronda megfelelője, de a többségnek nem. Plusz, sokszor nem látjuk a háttérsztorit. Pl. külföldön van egy srác, aki alig bír mozogni, de gyönyörű barátnője van. A srác pár éven belül megfog halni és milliókat örökölt a családjától. Aki ilyen szitukban tagadja, hogy a pénz a motiváció, arra újra állnak a kérdések: Ha valaki ennyire tojik egy témára, miért válaszol?


3, Nők nem rohangálnak fiatalabb srácok után? Ó, dehogynem. Csak általában szeretőnek tartják őket. Itt is újra áll az előbbi kérdés.

2020. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!