Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért is börtönbe kerülhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért is börtönbe kerülhet? Vagyis. Nem értem én ezt :S

Figyelt kérdés

Szóval adott egy szitu. A lány 15 éves, a pasi 18 és fél. A lánynak már azelőtt is volt szexuális kapcsolata a pasival, hogy az 18 lett, de a csaj már elmúlt 14, szóval az így eddig oké. Viszont ha a kapcsolat folytatódott, és a pasi átlépte a 18-at, akkor ha a lány szülei úgy gondolják, feljelenthetik, és a pasi börtönbe is kerülhet? Barátnőmmel erről beszélgettünk, és nem tudjuk rá a választ. Ilyen lehet? Mert szerintünk ez nagyon nagy hülyeség.

Lécci értelmes válaszokat :) Köszi! 14Ł


2010. aug. 9. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem büntetendő.
2010. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te és a barátnőd elmúlt 14, és belementek akkor bárki izélgethet titeket, sok sikert;)
2010. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kor felett kölcsönös beleegyezéssel megengedett a szexuális viszony akár 70 évesekkel is.
2010. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki betöltötte a 14. életévét az bárkivel folytathat szexuális viszonyt aki szintén betöltötte a 14. életévét.


15/L

2010. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
0:45 vok, és milyen idióta szülő az aki a lány barátját jelenti fel mert rakosgatja, és nem a lányát veri szarrá, h ilyen qrva lett?
2010. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Van egy olyan dolog, hogy beleegyezési korhatár. Ez Magyarországon 14 év. Szexelni csak a beleegyezési korhatár felett szabad, afölött viszont nincs meghatározva, hogy kivel. Tehát ugyanolyan joga van szexelni egy 14 évesnek egy 90 évessel, mint mondjuk két 30 évesnek. Amennyiben nem történt erőszak, csak akkor büntethetik, ha 14 ALATTIval volt szexuális kapcsoalta.

Ha akarod, az ide vonatkozó Btk-t is idézhetem, ötösre vizsgáztam jogból, szóval nem beszélek hülyeséget. Kizárt, hogy a pasi börtönbe kerülhet, sőt, ha per lesz belőle, utána a pasi még akár rágalmazásért be is perelheti a csaj szüleit. (Hogy megrontással vádolták.)

2010. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én garantálom hogy nem, névtelenül is.
2010. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!