Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet feromon tartalmú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet feromon tartalmú parfümöt venni? DM? Rossmannba lehet? Mennyibe kerülhet kb egy ilyen?

Figyelt kérdés

2011. okt. 30. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenek nincsenek. Illetve amit lehet kapni az mind fake meglepően és a hülye emberek pénzének kicsalására szolgál.
2011. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

efem.hu

nagyon jók az illatai (mexx- mexx woman és D&G light blue van nekem) A hatását megkérdőjelezem, bár sokan dicsérik :)

4400 Ft szállítási költség nincs.

20/L

2011. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyire hatnak ezek?
2011. okt. 30. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

ha még érdekel, van most vaterán egy ami tényleg hat, azért kerül ennyibe, de ennyiért is olcsó mert én anno 16ért vettem, én azt használom és nagyon jó cucc, csak ajánlani tudom, csodálkozom hogy nem kapkodták még el, bár sztem nem sokan ismerik.

[link]

2012. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!