Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » (Halálos) közúti baleset...

(Halálos) közúti baleset okozásáért kerülhet valaki börtönbe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
persze
2011. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. Mi történt?
2011. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
részletezd mit csináltál mert ez még nem 1értelmű mert ha pl részegen-drogosan 200-al elbastál vkit akkor tuti életfogyt, de ha tisztán szabályosan mész és hirtelen eléd ugrik akkor nem csuknak le
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Naná,hogy igen! Nem gondolod,hogy megússza bárki is?!

Bár inkább fogházba mint börtönbe (a körülmények nagyjából egyformák,a kedvezmények nagyobbak)

1-5 évig terjedő szabadságvesztésről beszélünk.

Ittas vezetés,cserbenhagyás esetén felső határ.

Az esetek többségében ezt Baracskán töltik le.

2011. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Olvasd el.

[link]

2011. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha te okoztad, nem is értem, miből gondolod, hogy nem.
2011. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Háááááát, az unokatesómat elgázolta egy fiatal srác, pénzbüntetést kapott, meg valami minimális eltiltást. Jó, mi? Ráadásul elég hamar kiderült, hogy az unokatesóm a második halálos gázolása volt. Most akkor hogy is van??? Csak álmodjuk, hogy van igazság.
2011. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi, nem ütöttem el senkit, csak volt egy súlyos balesetem, és emiatt kezdtem el gondolkodni, hogy mi lett volna, ha...Egyébként gyorsan hajtottam( 90 helyett 120) és kanyarban megcsúsztam majd a szembesávban álltam meg, 180 fokos fordulat után. Utána 5 mp-el jöttek szembe.
2011. jún. 2. 18:54
 9/12 anonim ***** válasza:

akkor jó! :)

én tavaly júniusban 163al állítottam be a Mercit a szántásba. még jó h az a hatalmas kátyú jobbra dobott és nem balra.

2011. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsolt1969 válasza:
100%
Stop táblát néztem be egy olyan kereszteződősbe, ahol több ember életét vesztette már, balesetemben egy ember meghalt. 1 év fogház büntetést kaptam és 2 év 10 hónapra elvettétek a jogsimat.
2011. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!