Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a párotok bocsánatkérésre szólítana fel, mert nem egyezik a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mint általában, feleslegesen, felkapta a vizet valami kis apróságon, amihez neki (nekünk) amúgy semmi köze. Mondtam hogy hagyja abba mert nem úgy van ahogy gondolja, erre nekemesett hogy mit gondolok én hogy nem értek vele egyet, hiszen a párja vagyok, muszály. Majd felszólított hogy márpedig adjak neki igazat és kérjek bocsánatot amiért különvéleményen vagyunk. F30


Mit tennétek a helyemben?


2020. okt. 21. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én mondjuk nő vagyok, de úgy otthagynék egy ilyen HP-t mint a fene
2020. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekes ez a fajta viselkedés. Csak nem jóval fiatalabb?

30 év körül azért már nem illene itt tartani. Komoly kapcsolatra nem hiszem, hogy alkalmas az ilyen.

Szerintem beszéld meg vele, hogy ez nem így működik, neked is lehet más véleményed, ez a normális. Ha nem érti meg, akkor még nagyon gyerek(es), és akkor ideje átgondolni, hogy mire kell egy ilyen párkapcsolat.

2020. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ő 29 éves.
2020. okt. 21. 08:56
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
29 évesen meg pláne nem illene itt tartani. Engem zavarna, hogy nem vagyunk egy szellemi szinten, ha egy ilyen alapvető dolog sem elfogadható a számára.
2020. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

A párkapcsolat nem zárja ki a különvélemény formálásának jogát. Neked van igazad.


Rossz előjel, ami előrevetíti, hogy egy komolyabb vita során keletkező véleménykülönbség esetén mire készülj.


Az is elgondolkodtató, hogy az övéhez hasonló 'mindig igazam van' szemléletű emberrel meddig lehet kölcsönös elégedettséggel egyazon úton haladni.


A kierőszakolt bocsánatkérés meg a vicc kategóriába tartozik.

Amikor kimondod az ő javára, az ő fejében el is dőlt a dominancia harc. Innentől kezdve tudhatod mire számíts......semmi jóra.

2020. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem már rég nem lenne a párom...
2020. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Ne kérj bocsánatot.

A meggyőződésed ellen ne beszélj.

Az ilyen ember, ha az évek folyamán teret, és lehetőséget kap felemészti a személyiségedet.

Ha konfrontálódsz vele azért, ha meghunyászkodsz akkor azért.

Ez egy 1x-i eset volt közöttetek, de résen legyél!

2020. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem itt vaj van a füle mögött a kérdezőnek, nagyon el van tussolva a gond.


Ha itt mondjuk valaki szexista, és a kérdező véleménye(ami rajta túlmutat) hogy a nők maradjanak otthon 3 gyereket szülni, mert csak abban lehetnek jók, az való nekik, akkor én mint más véleményen lévő, és mint nő, sértve érezném magam, és várnám, hogy a párom kérjen elnézést és értékeljen, mert a politikai véleménye az én csoportomat sérti. Vagy bármi ilyen horderejű dolgot el tudok képzelni..


Szóval ezt így nem lehet belőni, a lényeg, hogyha külön véleményen vagytok, amely a másikat sérti, akár rassz, akár magasság, akár nemi előítéletek, jobb szakítani, vagy véleményt módosítani, mert abból nem lesz maradandó kapcsolat, és az nem hiszti!


Gondolom nem azon vitatkoztatok, hogy az égszínkék vagy a királykék szebb árnyalata e a kéknek, hanem valami komoly dolgon, ami miatt sértve érzi magát a barátnőd!


Elmondod, mi volt?

2020. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak igaza van abban, hogy egy sarkított kérdés, csak sarkított válaszlehetőséget biztosít.

Arra viszont nincs módunk, hogy a történet minden lényegi részét megismerjük, így marad a kevés információra épülő válaszok leírása.

Ezek a válaszok a teljesség lehetősége nélkül születnek, halovány iránymutatók.

2020. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A vita tárgya az volt hogy ismerősök milyen körülmények között szültek gyereket. Én elmondtam, ha nekik úgy jó akkor nekem sincs vele problémám. Közöltem hogy így neki sem kellene foglalkoznia velük, mert az ő életüket úgy élik ahogy akarják. Ezután förmedt rám, hogy márpedig igenis rosszul döntöttek ezt a bizonyos szülést illetően. Hiába mondtam hogy hagyja, mert más azt csinál az életével amit akar, nekemesett és kikérte hogy más a véleményem, kérjek elnézést és adják neki igazat.
2020. okt. 21. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!