Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nem kérnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem kérnek bocsánatot, ha nő megmondja, hogy megalázta és rosszul esett neki amit mondot? Nemet írjatok

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Az sem mindegy, hogy a nő hogyan "mondta meg", és óránként hányszor :D
2016. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

*a te férfid


Az én párom pl bocsánatot kér, ha valami olyat csinál, amivel megbántott, bár tény, hogy erre ritkán van szükség, mert nem szokott megalázni és szándékosan megbántani. Ha meg önhibáján kívül történt valami, akkor azt szóvá teszem, bocsánatot kér, megpuszilgat, fagyit hoz, a bűn mértékétől függően, és minden rendben is van, legközelebb odafigyel és máskor ilyen nem történik. Nem papucs, hozzá kell tennem, simán csak nem akar bántani.


Kivételesen egyet kell értenem az egyik válaszolóval, te választottál be, ez a te sarad.

2016. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az én barátom is mindig bocsánatot kér...
2016. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel.Nem veszi a faradtsagot arra h belegondoljon a helyzetedbe.A Ferfiak nem mind ilyenek.SOT!az enyem 39evesen egy barati vacsora alatt vallotta be h eleteben eloszor most,mellettem tanulja ezt h h kell bocsanatot kerni.Sok harcunk volt az elmult evben de fejlodokepes.Nem azert,mert en kulonlegesebb vagyok v jobban ertek a ferfiak nyelven mint az eddigi csajai, hanem mert Ö szeret jobban mint oket.Ez szeretet es tisztelet kerdese.34N
2016. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Girgoy ***** válasza:

Ez nem nem-függő. Vagyis ilyen alapon a nők ugyanígy nem kérnek bocsánatot. Valójában viszont mind férfi, mind nő képes bocsánatot kérni, ha normális ember.


Szerintem minden párkapcsolat alapja, hogy mindkét fél tudjon őszintén bocsánatot kérni, ha rosszat tett, a másik fél pedig meg tudjon neki bocsátani. És egyúttal dolgozzanak EGYÜTT azon, hogy ne forduljon elő többet az adott vétek.

2016. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te választottál rosszul. Nem minden férfi ilyen. Nálunk például nincs ilyen probléma.
2016. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😃

Egyúttal elnézést azoktól a férfiaktól akik bocsánatot kérnek a párjuktól.

Minden tiszteletem az övék!!!

2016. aug. 30. 16:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor ha ő is úgy érzi. Viszont sosem hisztizek, ritkán sért meg, ha mégis, elvárom a bocsánatkérést. Sosem pukkadok magamban hanem szólok, hogy bajom van vele és megbeszéljük.
2016. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is bocsánatot kér. Ès odabújik meg ilyenek, bűnbánó.
2016. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az enyém sajnálkozni szokott, de azért eltartott egy ideig, mire eljutottunk ide.


Nekem ezzel kapcsolatban az az érzésem, hogy az alárendelt szerepet nem tartják férfiasnak, de lehet hogy tévedek.

2016. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!