Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok milyen gyakran csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan pasi próbálkozik náluk aki nem igazán jön be nekik akkor azt hazudják, hogy van barátjuk pedig valójában nincs is?Azért vagyok erre kíváncsi mert nekem mindig ezt mondják és már nem tudom, hogy én vagyok ilyen szerencsétlen vagy csak simán hazudnak nekem.

2020. okt. 21. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Mindig.
2020. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Gyakran csinálják, mert nem akarnak megsérteni azzal.

De egyébként nem kéne megindokolni, hogy miért nem akarnak ismerkedni veled. Semmi közöd nincs hozzá, ha nem akkor nem. Ennyi.

2020. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg szempontjából mindegy, lehet udvarias kitérés is. Te biztosan nem keltetted fel az érdeklődésüket.
2020. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Az esetek legalább felében tényleg van barátjuk. A maradék meg nem akar megbántani, azzal, hogy magad miatt utasít el (ami egyébként nem igaz, de az másik téma).
2020. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem hazudtam ezt, ha szingli voltam.
2020. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed válasz önmagában. Semmi közöd hozzá, hogy ki mit hazudik. Nem erőszakoskodhatsz vele, ha igazából nincs pasija.
2020. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%
Én amikor jönnek a "Bocshy, van baráthom!" dumával, akkor mindig ezt mondom: "Nem érdekel, de tudod mit? Ad meg a számát, felhívom, és elkérlek, bár nem gondoltam volna, hogy valaki tulajdona vagy."
2020. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többségnek tényleg van, a többi meg azért mondja, mert így a másikat se bántja meg és kisebb eséllyel fog a srác utána erősködni, hogy de miért nem ad neki esélyt meg ilyenek.

Amúgy nem is ez az érdekes kérdés, hanem hogy akiknek van barátjuk, azok vajon azért ezt mondják-e, mert csak ezért nem ismerkedne vagy amúgy se lenne esélyed náluk, csak ha már van egy semleges töltetű kifogása, inkább azt mondja és nem akar bunkó lenni.

2020. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahol látok benne logikát, néhány pasi annyira tapadós, bár találkoztam már olyannal is, akit az sem érdekelt, hogy ezt mondtam (tényleg volt, nem hazudtam)
2020. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Nekem ez egy kicsit olyan, mintha rosszarcú tolvaj írná ki a kérdést, hogy "Megkérdezem az emberektől az utcán, hogy mennyi az idő, mutassák meg telefonon, de azt mondják, nincs náluk telefon. Szerintetek hazudnak, vagy tényleg nincs náluk telefon?"
2020. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!