Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párod csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod csak háttérben lenne egy törvénytelen dologban benne?

Figyelt kérdés

Ő nem csinál semmit, csak pénzek járul hozzá, majd többet kap vissza. Elég jó haszna van ebből.


F


2020. okt. 21. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Haverom csinálja! Bár ő nem csak háttérben van . Uzsorázik vagyis nem uzsorás de majdnem. Nyomor negyedben dolgozó postásnak ad pénzt kölcsön aki 10%ot ad neki rá havonta akkor a postás 20%ot biztos kér. Persze mivel nincs az ügyfeleknek bankszámlájuk ezért a kézbesített összegből le is veszi. A barátnője nem tudja hogy ebben benne van a srác de a pénznek örül. A srác amúgy azzal foglalkozik kifőz 50-70liter pálinkát eladja azoknak akiktől a kollégája a kamatot szedi.
2020. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy mennyire veszelyes. Az ketto, hogy en minden ilyen alakot azonnal kizarnek az eletembol. Az csak raadas lenne, hogy amirol en is tudok, abban mar en is bunos vagyok. De ilyen embert, kosz, nem.
2020. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem akarok úgy tetszelegni, hogy én vagyok a teljesen feddhetetlen ember, a becsület mintaképe... nem minden esetben zavarna. Kérdés, hogy mi az illegális dolog. Ha pl. kifosztanak gazdagokat, és okosan, akkor nem zavarna. Ha számomra elfogadhatatlan dolog (szegények kisemmizése, prostifuttatás, gyerekabúzus van benne, verőemberes behajtás, zepterezés stb.), akkor annyira zavarna, hogy megszakítanám vele a kapcsolatot.
2020. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!