Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jobb világ lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb világ lenne ha a megcsalás törvénytelen lenne?

Figyelt kérdés

A világ liberalizálódik és vele a szexuális kultúra is. Ennek pedig egyik következménye, hogy egyre több a megcsalás.

Mi lenne ha ezt a büntetőtörvénykönyv szabályozná?

Valami olyasmire gondolok, hogy bevezetnénk az egyszerűsített általános párkapcsolati szerződést, ahol a felek beleegyeznek, hogy kapcsolatban vannak és hűségesek lesznek egymáshoz.

Amennyiben a megszegés gyanúja felmerül, a bíróság gyorsított eljárásban ítélkezne a bizonyítékok alapján. Nyilván ennek lennének komoly következményei, a bíróságnak sokkal több pénz kellene, illetve a bizonyítékok gyűjtését is inkább a lakosságnak kellene megtennie, mert a sok millió kérelmet, amiknek valószínűleg csak töredéke igaz és bizonyítható, a rendőrség nem tudná kezelni.

Viszont a bűnösöknek körülmények súlyosságától függően pénzbírságot lehetne kiróni a sértett fél számára, illetve akár közmunkát is. Arról nem is beszélve, hogy így az embernek priusza lesz élete végéig, és ez a munka és a további párkeresést is megnehezítené. Így szerintem radikálisan csökkenne a megcsalások aránya.



2018. dec. 15. 17:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

Még ezt is büntessék?

Amúgy sincs lassan már olyan amiért ne büntetnének.


Egyébként pedig ezzel együtt el is törölhetnék a házasságot.

2018. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Fú, de jó lenne, ha a párom csak azért lenne hozzám hűséges, mert tartana a büntetéstől! Én nem kérnék ebből, köszönöm. Be lehet zárni kalitkába a másikat, de abban már nem lesz sok boldogság.
2018. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Azokat a ferfiakat akik gyereket csinalnak majd lelepnek egy masik novel

oket kicsinálnám!!!

Minden olyan embert aki csonka családot és érzelmileg sérült gyereket hagy hátra válás miatt mert őneki màs kell mégis

2018. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert ami törvénytelen, azt nem is csinálják az emberek ugye?



Egyébként van ország, ahol törvénytelen (arab országok), állítólag ők azok, akikhez nem akarunk kulturálisan hasonlítani.

2018. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%

"

Azokat a ferfiakat akik gyereket csinalnak majd lelepnek egy masik novel

oket kicsinálnám!!!

Minden olyan embert aki csonka családot és érzelmileg sérült gyereket hagy hátra válás miatt mert őneki màs kell mégis"



Igen, mert mindig a férfi a hibás!


Olyan sosincs, hogy a csaj a gyerek után megváltozik, hogy közli, hogy többé nincs szex, hogy csalja a párját, hogy a gyerek is mástól van.


Csak a férfiakat kell kicsinálni, ha egy nő lép félre, vagy lép le, akkor szegény áldozat.

2018. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Olvastam olyat h kinàban ha megcsal a férjed levàghatod a férjet nemi szervét.
2018. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Mivel az én környezetemben vhogy a pasik kurnak felre

igy ezen a velemenyen vagyok...

Rengeteg ilyen anyukat ismerek!


De igen vannak nök is,akkor nekik is igy!

Most akkor nyugodtabban alszol??????????

2018. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
1%

"Mivel az én környezetemben vhogy a pasik kurnak felre

igy ezen a velemenyen vagyok...

Rengeteg ilyen anyukat ismerek!"


Jah, én is rengeteg ilyen anyukát ismerek.


Mindegyik a kapcsolatát próbálta menteni egy gyerekkel, mikor már látta, hogy a pasi alkesz, hogy félre megy...


Persze, ha annyi esze volt, hogy ilyen férfinek szült gyereket, akkor részemről megérdemli az egészet.


Ennyi.

2018. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Vicces lenne mennyien ülnének :D

32/f

2018. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Lopni az, mégis sokan csinálják.

A megcsalást hogy tudod bizonyítani? Minden sértett ember egyből feljelentene mindenkit. Köcsög a szomszéd? Jelentsd fel, hogy csalja a nejét. Kivel? Hát a szintén köcsög boltos nővel.

Nem lenne jó.


A hűség vagy belülről jön, vagy nem ér semmit.

Szerencsére válni is lehet, már az se bűn.

2018. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!