Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanád a barátnődnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a barátnődnek, ha törvénytelen dolgot tennél, vagy olyan helyzetbe kerülnél, hogy valami olyat tennél amiért fixen börtön járna?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert akkor bűntárs lesz. Kiderül ha lebukom, amíg nem bukik le fölösleges beavatni.
2018. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én mindenképpen. Jobb, ha tőlem tudja meg a párom az ilyesmit, mint mástól, vagy egyenesen a börtönből. Erre fel is kell készülni lelkileg ha ennyire komoly a dolog. Akármi van, őszinte lennék.
2018. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Ja, nekem le sem esett, hogy a rendőrség ennek még nincs tudatában pl... Akkor valószínűleg várnék vele amíg tudnék, de idővel, amikor már számára biztonságos, beavatnám.


#2

2018. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, miután leszállt a gépem Bolíviában.
2018. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rockarc ***** válasza:
62%

Embere valogatja. Az ertelmesebbje eleg hamar rajon, hogy nem uszhatja meg, amit elkovetett. Szerintem ilyenkor tipikusan az van, hogy beall a ferfi agya, keresi a kiutat, de ugyse talalja. A racionalis megoldas, ha eltaszitja magatol a not. Az okot sose mondja meg, az gondoloja igy konnyebb. True story, de kesobb mindig kiderul, es akkor helyukre kerulnek a dolgok.


42F

2018. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Nem.


Viszont van 2-3 olyan nagyon régi jó barátom, akiket tudom bármikor felhívhatnék, ha lenne egy hulla, amit el kellene ásni és ők is felhívhatnának ha lenne egy hulla, amit segítenem kellene elásni és nem kérdeznék semmit, ahogy ők sem tőlem. Ennek örülök.

2018. dec. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom el, mert minek. Nekem szerencsére nincs olyan ismerősöm, akit azzal kéne zaklatni, hogy van egy hulla:)
2018. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!