Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves vagyok és nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves vagyok és nem is tudom mit tegyek! Vezetni tanulok és az oktatóm egy 40-es éveiben járó férfi, akibe már az első napon beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és nem is tudom mit tegyek!

Vezetni tanulok és az oktatóm egy 40-es éveiben járó férfi, akibe már az első napon beleszerettem. Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Tudom, hogy felesége és kicsi gyereke van, de egyszerűen nem tudom kontrollálni ezt az érzést.

Annyira gyönyörű szemei vannak, hogy én még ilyen szép szemeket nem is láttam.

Annyira figyelmes és férfias, teljes biztonságban érzem magam mellette.

Észrevettem hogy titokban ő is néz engem, meg zavarban van, főleg mikor leveszem a pulcsim, mert melegem van, de nem annyira bámúl, inkább csaz zavartan néz.

És azt is észrevettem hogy direkt úgy alakítja a dolgokat, hogy minnél többször összeérjen a vállunk, karunk, vagy a kezünk.

Szégyenlem magam, hogy így érzek egy családos férfi iránt, de egyszerűen megbabonázott.

Szerintetek mit csináljak, váltsak oktatót? De mivel indokoljam, azt mégsem mondhatom, hogy beleszerettem.

Csajok ti voltatok már hasonló helyzetben?

Köszi a válaszokat!


2020. okt. 22. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Na nee.ez igy nem igaz. Ezt sose értem. Ez nem jo igy.
2020. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Hat, vagy 20 evet letagadhatnal.


Vegyel egy vibratort, az majd egy kicsit enyhit a tuneteiden.

2020. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Kb mintha 15 éves lennél...felnőtt ember vagy, uralkodj magadon 🤦‍♀️
2020. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha téged így néz, akkor gondolkozik a dolgon. Lehet hogy te most tűrtőzteted magad, de akkor mással fogja csinálni.
2020. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ti még sosem voltatok szerelmesek!
2020. okt. 22. 09:54
 6/21 anonim válasza:
91%

Kedves kérdező! Ne játszd az agyad légyszíves.

Kiírtad a kérdést, amire egyébként te is tudod a választ, mégpedig azt hogy ez így nem jó. Majd miután mi is megerősítünk benne bedobod a "ti még sosem voltatok szerelmesek hüpphüpp" dumát.


Elnézést, de most nagyon felidegesítettem magam, ugyanis nekem a drága "szüleim" is ezt játszották. Jól rá is nyomta a bélyegét az életemre... Ne tedd tönkre a gyerekei életét. Komolyan mondom.


Várj 3-4 hónapot, azt mondják hogy ha utána is olyan intenzív az érzés mint legelőször akkor szerelem, ha elmúlik csak fellángolás. De hangsúlyozom, NEM VAGY TINÉDZSER. Uralkodj magadon.

2020. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
De voltunk szerelmesek. De soha nem dúlnám szét egy család életét azért mert ép szerelmes lettem egy nős pasiba, ami amúgy is lehet csak hirtelen fellángolás. Ha más nővel megcsalja az asszonyt csinálja, de én speciel nem tudnék tükörbe nézni ha elszeretném más férjét.
2020. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves 6/6-os hozzászóló!

Sajnálom a rossz élményedet.

Még annyit fűznék hozzá a témához, hogy minden második házasság válással végződik, szóval nem kell ez az álszent duma, hogy "nem vagy tinédzser" bizony nem vagyok az!

A felnőttek válnak el, mert sajnos ilyen a világ. A férfiakban szemernyi hűség sincs, csakúgy mint a legtöbb nőben sem.

Én kérek elnézést, mert zavar, hogy szeretek egy családos férfit, de nem bújok vele ágyba! A kérdésemmel pont azt céloztam, hogy eszem ágában sincs tönkretenni egy család életét.

Bocsánatot ha nem volt egyértelmű.

2020. okt. 22. 10:29
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz ebbe bele menni, válts oktatót. Mond meg neki, hogy úgy veszed észre ez több mint oktatás és neked ez így n oké. És át mész máshoz.
2020. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

8: tehát elnyomva a kognitív disszonanciádat a statisztikára és sztereotípiákra hivatkozva akarnál egy pasit.

Csak azért, mert nedvesedik a bugyid...

2020. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!