Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves vagyok és nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves vagyok és nem is tudom mit tegyek! Vezetni tanulok és az oktatóm egy 40-es éveiben járó férfi, akibe már az első napon beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és nem is tudom mit tegyek!

Vezetni tanulok és az oktatóm egy 40-es éveiben járó férfi, akibe már az első napon beleszerettem. Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Tudom, hogy felesége és kicsi gyereke van, de egyszerűen nem tudom kontrollálni ezt az érzést.

Annyira gyönyörű szemei vannak, hogy én még ilyen szép szemeket nem is láttam.

Annyira figyelmes és férfias, teljes biztonságban érzem magam mellette.

Észrevettem hogy titokban ő is néz engem, meg zavarban van, főleg mikor leveszem a pulcsim, mert melegem van, de nem annyira bámúl, inkább csaz zavartan néz.

És azt is észrevettem hogy direkt úgy alakítja a dolgokat, hogy minnél többször összeérjen a vállunk, karunk, vagy a kezünk.

Szégyenlem magam, hogy így érzek egy családos férfi iránt, de egyszerűen megbabonázott.

Szerintetek mit csináljak, váltsak oktatót? De mivel indokoljam, azt mégsem mondhatom, hogy beleszerettem.

Csajok ti voltatok már hasonló helyzetben?

Köszi a válaszokat!


2020. okt. 22. 08:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, dolgoztam már iylen helyeken. annyit tudok mondani, hogy ez nem ritkaság. Az autóvezető oktató pasik kb minden szóba jöhető nőt felszednek. Lehet hogy et különlegesnek gondolod magad, de hidd el csak egy vagy a sok közül. Amikor csak jeleket küld feléd, arra gondolj hogy egy hónapja is volt neki hasonló csaj, meg tavaly is meg azelőtt is és utánad is lesz. Az meg hogy nős? Mind azt hazudja hogy te volnál neki az első kalandja aházasság mellett. Nagyon naiv vagy, perzs ehogy minden csaj belehabarodik az oktatójába, kettesben vagytok, szépen magyaráz, kedves, felnézel rá...minden adott. Amúgy meg nemcsak 30-as nőket dugnak, de baromi sok tizenéves kiscsajt is...csak szólok.
2020. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Itt több dolog is van.

1.Szerelmes nem tudsz lenni pár oktatáson eltöltött óra után.

2.Az, hogy néz téged, nem jelent semmit, oktató, az a dolga hogy megfigyeljen téged és ha olyat csinálsz, szóljon.

3.Hiába nem akarsz tönkretenni egy családot, jelenleg azon az úton jársz.

4.Előző válaszodra reflektálva.De, vannak hűséges férfiak, és rengeteg hűséges nő is.

5.Ha valaki kapcsolatban van, vagy házas, szépen el kell fogadni, és felnőtt módjára viselkedni.Semmi közötök egymáshoz az oktatáson kívül.

2020. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

Hát az vezető oktatók nagy kópék összevissza szexelnek a tanítványokkal, így simán van esélyed.


Amikor én tanultam pasiként a szeretőjét fuvaroztuk összevissza, akitől volt egy gyereke a házassága mellett :D szóval akár neked is lehet egy :D

2020. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát szerintem max vágyat érzel, nem szerelmet. Arról nem esett szó, hogy neked van e valakid. Az sem elhanyagolható szempont.

Viszont nem kell aggódni, vége az oktatásnak, aztán úgyse látod többet.

De remélem azt tudod, hogy az oktatók kb. minden tanoncot meg.... 😅

2020. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
14: pont ezt akartam írni, hogy a libidó fellángolása nem egyenlő a szerelemmel.
2020. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Természetesen nincs pasim!

Egyébként érdekes, hogy itt mennyi talpig becsületes és hűséges ember van,privátban meg jönnek olyan üzik, hogy el sem hiszem. Annyit tudnak rólam, hogy 33 éves nő vagyok, de már ajánlatot tesznek. Soha egyik barátomat sem csaltam meg, és ez a jövőben sem fog változni.

Ha újra párkapcsolatban leszek.

Az egyik hozzászólónak pedig üzenem, aki azt írta, hogy pár óra alatt nem lehet szerelembe esni....,hogy igen is lehet és nagyon sajnálom ha neki ez nem jött eddig össze.

2020. okt. 22. 16:23
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha benne lesz hogy megdugjon akkor téptél egy sorszámot ami már inkább 50 felett van mint alatta, mert 40 éves oktatóként már meghúzta az összes felajánkozó tanítványt. De többet ne is várj tőle.


Ha rendes családapa akkor ne zaklasd.

2020. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mennyi idő van még hátra az oktatás végéig?

Szerintem addig élvezd titokban, hogy a közelében lehetsz, de ő ne tudjon róla. És ábrándozz róla, mint egy tini. De közben készítsd fel magad, hogy ha megvan a jogsi utána vége. Talán így könnyebb lehet. :)

2020. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lepontoznak a válaszomért, de próbáld ki egyszer vele.
2020. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

3 hét mulva lesz a vizsgám!

Szóval már nem sokáig kell szenvednem miatta!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.

Tudjátok mekkora önmegtartóztóztatás kell ahhoz, hogy kibírjam azt, hogy mellette ülök és nem ölelhetem meg, nem csókolhatom meg? Közben meg majd elolvadok tőle!

Annak aki azt írta, hogy tönkre tenném a gyereke és a felesége életét, mert nedvesedik a bugyim, neki üzenem:nem erről van szó. Csak miattuk tartom magamat. És ha ő kezdeményezne, akkor is visszautasítanám, pedig a szívem szakadna meg,de nem vagyok ringyó!

2020. okt. 30. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!