Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélnétek minden nap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnétek minden nap egy ellenkező nemű személlyel, ha csupán barátként tekintenétek rá?

Figyelt kérdés

Minden nap több órát beszélünk neten, vagy akár telefonon. Állítása szerint a legjobb barátja és az egyedüli személy vagyok, akivel ennyit beszél.

Én a gyerekkori barátnőimmel nem csevegek napi szinten.

Valóban csak barátság ez az ő részéről? Képes csupán barátságból egy férfi bő egy éven keresztül látatlanban ezt csinálni?

(Még nem találkoztunk)


Én 29N, ő 27F


2020. okt. 22. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló helyzetben voltam már én is.


Röviden leírom:

Volt egy pasi, akit én is neten ismertem meg. 2 évig beszélgettünk, kora reggelektől egészen hajnali 4-ig is. 1,5 évig szimpla barátságot érzett irántam, az ismerkedésünk elején fél évig nekem nagyon tetszett. De, nem volt hajlandó találkozni velem azzal a kifogással, hogy Pest neki messze van és menjek le hozzá, ami nekem szó szerint 6 órás út lett volna.

1,5 év után bevallott, hogy teszek neki, de akkor már nem gondoltam többre mint barátság. Rengeteg külső elvárása is volt aminek én nem feleltem meg. És vége lett sajnos a barátságunknak.


Szóval tapasztalatom során, előbb utóbb valamelyikőtök többet fog érezni mint szimpla barátság.

2020. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akár lehet is. Van olyan, aki nem nagyon tudott soha férfiakkal barátkozni, mert személyiségre másabb típus, de az is lehet, hogy csak nagyon magányos, és benned most lelki támaszra talált.

De persze tetszhetsz is neki, csak akkor kétlem, hogy ne hívna randira minél előbb. :/

2020. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

"Minden nap több órát"

Ennyit nem.

A srác lehet magányos és ebbe kapaszkodik most. Próbálj nyitni felé, ha érdekel, különben építsd le a beszélgetéseket, mert így képtelen lesz tovább lépni.

2020. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is ismerős a helyzet. A srác nem tud korabeli srácokkal barátkozni, egyszerűen nem olyan a személyisége. Nem mondanám magányosnak, de az élet kevés területén sikeres és sajnos ez gátlásokat alakított ki benne. Neten ismerkedtünk meg mi is, közös ismerős által. Néha elég kellemetlen nekem is, mert sokszor hangoztatja hogy miért nem az ő felesége vagyok, holott tudja hogy jó házasságban élek, és ő egyébként sem az esetem. Ezt még az első nyomulása idején letisztáztuk, pedig akkor nekem nem volt még kapcsolatom. Szóval én szép lassan elkezdtem leépíteni ezt a barátságot, mert már nagyon kínos volt.
2020. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Vannak más barátai, ismerősei, valamiért mégis engem tüntet ki a figyelmével.

Hébe-hóba ismerkedik is csajokkal, de ezekről a dolgokról nagyritkán beszél.

2020. okt. 22. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben voltm még az életkorok is stimmelnek, a lány 29 volt én meg 27 és az elején még csak azért beszéltem vele mert nem volt lehetőségem mással, de mindennap 1-2-3órákat. Nagyon jó volt h tudtam valakivel beszélni, de sajnos tulságosan is közel került a szívemhez, és tényleg érződött belőle h szívesen segít hallgat meg. Elmondtam neki h sajnos már többet érzek :( erre ő azt mondta nem vagyok az este. Többet nem is beszéltünk, mert valahogy kellemetlen lett volna, pláne h új életet kezdett épp akkor tájt és nem akartam ebben akadájozni.

Egy időután ha az elején nem is érzett semmit lehet többet fog, vagy éppen te. Ez függ attol melyikötöknek jön be jobban a másik, és melyikötök van régebb óta egyedül, vagy épp mennyire vagytok magányosak.

2020. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne,ha jó vele és lehet mindenről akkor természetesen.

22F

2020. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Ja és jó lenne idősebb nővel beszélgetni.
2020. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én beszélgetek egy sráccal szinte minden nap, akivel csak barátok vagyunk. Messengeren szoktunk beszélni. Van hogy sokat, van hogy csak pár szót beszélünk. Nincs sok barátja, nekem sincs sok barátom, így kialakult egy barátság közöttünk. Soha nem került még szóba az hogy találkozzunk vagy hogy más lenne köztünk,stb. Neki nincs barátnője, nekem sincs barátom.
2020. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is beszélget egy srác már egy éve, szinte mindennap. De neki még párkapcsolata is van, évek óta együtt él a barátnőjével. Szokott udvarolni is, féltékenykedik, és még soha nem is találkoztunk. Én nem érzek semmit iránta, szimplán jó barátnak tartom. Én soha nem keresem, amit mindig szóvá is tesz, de aztán ő mindig felhív. Néha felhúzza magát, napokig semmi, majd végül mégis előkerül. Én 38 vagyok, ő 35
2020. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!