Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nők sem szeretik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők sem szeretik ha a párjuknak van nő nemű barátja?

Figyelt kérdés

Feleségemmel külföldön élünk de nincsenek itt barátaink.

Ő helyi de a régi barátaival nem beszél már és amugy sem szeret társaságba menni.

Őt nem zavarná ha lennének itt barátaim de a helyiekkel nehéz barátkozni.

Elmentem magyar talalkozora itt a közelben de ott a legtobben nők, férfiak alig vannak.

Feleségem viszont féltékeny és nem szeretné hogy nőkkel barátkozzak.


2020. jan. 31. 03:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Vidd őt is magaddal.
2020. jan. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
nem, túl kockázatos
2020. jan. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Engem pont hidegen hagy, nem vagyok féltékeny típus.
2020. jan. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Szereti vagy nem szereti, nekem is főleg csaj barátaim vannak. A feleségem meg kizárólag pasikkal barátkozik. Szerintem egyértelműen, konzisztensen kell viselkedni, és akkor majd lenyugszik.
2020. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Én legyek a férjem legjobb barátja.

Pesze ha anyukája, vagy nagymamakorú, az más.

Ha nem viszed magaddal a párodat, az komoly ok a féltékenységre.

2020. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
A féltékenységi hajlam általában bizonytalanság, alacsony önbecsülés jele, amely miatt az illető magának szeretné a másikat kisajátítani, mert másképp nem érzi magát érzelmi biztonságban. Sajnos ez annyira stabil vonás, hogy nehéz megváltoztatni. S persze téged is megértelek, hogy nem akarsz sem elszigetelődni, sem pedig állandó otthoni feszültségeket, féltékenységi jeleneteket átélni. Úgy tűnik, mostantól egyikőtök tartósan szenvedni fog. Az biztos, hogy ha beadod a derekad és otthon maradsz, az túl nagy kompromisszum, semmiképp nem tanácsolom, mert az elszigetelődés a lelkibetegségek előszobája. Talán ha elmennétek párterápiára az segíthetne valamit.
2020. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Én örülnék egy ilyen feleségnek, szeretem ha féltékeny a nő, ha még zárkózott is az maga a mennyország
2020. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez a tény őszintén nem zavar önmagában. Ki vagyok én, hogy 5-10 éves barátságokat csesszek szét csak a másik neme miatt?


De a napi lelkizést, főleg, ha a mi kapcsolatunk kerül górcső alá és neki rinyál rólunk (ahelyett, hogy velem beszélné meg, azaz az egyetlen emberrel, aki tud segíteni a párkapcsolaton belüli problémáin), az órákon át tartó rendszeres dumálgatást, a kapcsolaton belüli újdonsült női barátok gyűjtése (főleg ha be sem mutatja nekem) részemről rohadtul nem fér bele.


Nekem is van férfi barátom vagy 10 éve, igyekeztem ezt kapcsolatkompatibilra alakítani, újonnan mrgismert férfiakkal meg csak úgy vagyok hajlandó ismerkedni, hogy az közös barátunk lesz, nem pedig én lógok vele jó dolgomban... De ez csak az én kapcsolatom.

2020. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon ritka, hogy valaki képes legyen szigorúan betartani a barátság határait ellenkező nemek esetén. Nem lehetetlen, de nagyon ritka és mindkét félnek szigorúan kell vennie hozzá a dolgot. Ha ilyen barátom lenne, akkor abszolút nem zavarna, ha nőkkel barátkozna (feltéve, hogy a nők is szigorúan csak barátkozni szeretnének vele, nem pedig barátságnak álcázva nyomulni). Nekem is vannak férfi ismerőseim, akiket nagyon kedvelek, de aki ismer, az tudja, hogy akkor sem lenne köztünk semmi, ha ők lennének az utolsó férfiak a földön, mert kb testvérként szeretem őket, nem szerelemmel, testi vonzalommal.
2020. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól függ a nőbarát hogyan viselkedik. ha kihívó képekkel köszönti fel születésnapján és heti kapcsolatban vannak, nos ezt nem nevezném barátságnak. Megtörtént eset.

Egyedül az bánt, hogy mikor ezt szóvá teszem néz rám mint aki nem érti mi a bajom ezzel.

2020. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!