Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Leszólitott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Leszólitott egy srác, kb egy hete?

Figyelt kérdés

Csak pár szó t beszéltünk, hogy mit dolgozok kb... Mert egy bevásárlóközpontban dolgozunk, és láttuk egymást párszor.

Észre is vettem hogy figyelgetett korábban. Majd jött a busz és nem hozzá ültem oda. Kicsit bunkónak éreztem magam.

Majd megtaláltam facen, irtam neki... Meg azt is hogy lenne kedve talizni

Hezitált meg nem tudja stb. Meghogy a napokban talizik más lánnyal meghogy kitudja hogy alakul nekem meg azt irta hogy lazát keres csak.

Ami nem gond de cikinek érzem az egészet hogy ráirtam. Baromság volt ugye? Kb azt érzem hogy lerázott... Ha tetszenék neki akkor velem talizna nem a másik csajjal nem?

De akkor a fő kérdés. Minek szólitott le?!



2020. okt. 22. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

az is lehet, hogy nem mert randira hívni, mert távolságtartó voltál vele (vagy csak úgy érezte), aztán túltette magát ezen, lett más kiszemeltje, most meg nem tudja hova tenni a helyzetet

(készüljünk, mindjárt jön a caps lockos csávó, hogy “legközelebb FÉRFIVAL kezdj” :D)

2020. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
Tizenéves téma, ráadásul buta fogalmazás (értelmesek nem írnak így semelyik korosztályban sem).
2020. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, negmondta!! Higgy neki!!!
2020. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ezek után te még szóba állsz vele, hogy megmondta, hogy mással is próbálkozik?
2020. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10 évvel fiatalabb? Hol élsz te..
2020. nov. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!