Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy srác aki nézte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy srác aki nézte a jegyeket, leszólított mert egy kicsit bicegek. Leráztam, mert bántott a kérdése. De mindig arra kellett mennem, így rendszeresen összefutottunk, kiderült h ő is biceg autóbaleset érte. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett a srác és randira is hívott. Nemet mondtam mert volt barátom. Később mondta h új munkahelye lett. Többé nem láttam. Aztán megtaláltam az iwiwen. Visszajelölt fél év mulva. Írtam vhova vmit neki, nem reagált. (azt hiszem a képe alá) most a faceb. on is felvettem.8 hónap visszajelölt. De nem ír nekem soha semmit, lehet meg sem ismer? Vagy ennyire érdektelen vagyok neki? Forditott esetben azonnal irtam volna. Nagyon szeretném őt. Vélemény?

2012. jún. 25. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem ismer meg. ennyi idő után.
2012. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most már nincs barátod? talán tudatni kéne vele
2012. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csegi89 ***** válasza:
Írjál neki üzenetet.
2012. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! már nincs barátom! Lehet akkor nem ismer meg?? Lehetséges..
2012. jún. 25. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Vááá, ha nem jegyszedőt írtál volna, akkor azt mondanám, ismerem ezt a fiút, annyira olyan a történet, valakire nagyon hasonlít. Ha ő lenne az, azt mondanám, hagyd a francba, ez egy undormány kisegér (tudod, minden lyukba belefér), és annyi nője van, hogy te már nem férsz a keretbe. De biztos nem ő az, mert ez a fiú nem szed jegyet sehol tudtommal. De ha priviben megírod a nevét, és mégis ő az, tudok más infót is mondani.
2012. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na képzeljétek mit tudtam meg. nézegettem az ismerőseit azt a 20at, és felfedeztem egy nőt akivel együtt van! Egy 10 évvel idősebb nő! Akinek már gyermekei is vannak! De miért kell ez neki? Lehetnének neki barátnői, miért ilyen szélsőséges esetet választ?? Azt gondolja h ő már nem kell senkinek? Lehetnének saját gyermekei is! Vagy ennyire rendes? Magamba zuhantam:( Annyira belelkesültem, már rég éreztem h komolyan érdekelne vki. Azért írtam neki egy levelet h jó lenne beszélgetni. Érzem magam már elég érettnek 30 vagyok, h komolyan vegyem, és vele tervezzek. Tudom ez nem csak fellángolás.
2012. jún. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!