Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor mondjátok egy lánynak hogy imádjátok?

Figyelt kérdés
Mondanátok csak egy lány barátotoknak?

#kapcsolat #imádat #Bonyorult kapcsolatok
2020. okt. 23. 07:39
A kérdező szavazást indított:
Lehet csak baráti
Valami többet jelenthet
12 szavazat
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
44%
Soha. Az imàdat nàlam màr a beteges kategória.
2020. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Simán mondhatja, bárkinek, ha olyan beállítottságú.

Nekem egy fiú haverom rendszeresen mondta, hogy szeret. Azt hittem, tényleg érez irántam valamit, randiztunk is, aztán összejött egy másik havercsajával, akinek gondolom szintén napi szinten elmondta, hogy "szereti"...

Úgyhogy ennyiből nem lehet kikövetkeztetni, akar-e tőled valamit.

2020. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Amig nem vagytok együtt 1-2 hónapig, majd ez átvált passzivitásba és eltűnnek a dêdelgető szavak.
2020. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barati. Meg lehet olyan, amikor valaki azert mondja, mert latja, hogy eldobod az agyad ennyitol es megdughat majd. A kerdes megszuletett, szoval...
2020. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!