Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ha azt mondjátok egy lányra, hogy aranyos, azt a külsejére, vagy inkább a belsőre használjátok? Mi alapján lesz számotokra valaki aranyos?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mind a kettőre lehet mondani, de én inkább arra szoktam, ha kedves vagy jó dolgot tesz felém. Bár nagyon ritka az ilyen. Tegnap például egy lány azt mondta nekem, hogy hapcizik amit elképzeltem és lehet kicsit fura, de nagyon aranyos/cuki lehet közben.


F

2020. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Úgy összességében mindenre
2020. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre külön lehet mondani de én többnyire inkább külsőre használom. Viszont elég gyakori hogy aki külsőre aranyos az belsőre is.
2020. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk ezt mondták rád, de te inkább dögös szeretnél lenni.

Örülj neki, ha aranyosnak tartanak. Szerintem a legtöbb pasi nagyon szívesen elfogadna egy aranyos barátnőt.

2020. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez így van. Sőt az én szememben ha valaki aranyos az vonzóbb mintha valaki dögös lenne.Meg igazából a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást
2020. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az is aranyos amikor a barátnőm valami perverz viccet mond és mindig bocsánatot kér utána.😄


Szerintem ez mindenkinél mást jelent.

2020. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!