Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami nem passzolt nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami nem passzolt nálatok a legutóbbi ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki szimpatikus, aranyos, vicces, jól is néz ki, de nem érzem azt, hogy egymáshoz illenénk. Ennek ellenére lefeküdtünk már egy párszor. Ő kapcsolatot akar tőlem. Én nem, mert nem vagyok biztos benne, hogy ő kell nekem. Nálatok is volt már hasonló szituáció?
2020. okt. 25. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem dugok meg olyat, akiben nem vagyok biztos.
2020. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolati státuszunk.
2020. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig játszod magad, hogy a végén hoppon maradsz.


"Jaj istenem, de rossz nekem, 😢aranyos, kedves, vicces és még szép is,mégse tudom mit akarok"


Szerintem engedd el, ne játssz aze érzéseivel. Azt hiszed egy ilyen nőért nem állnak sorban? Majd egy határozottabb férfinek ő lesz a mindene.

Te egy pipogya luzer vagy bocs.

2020. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Játszmázás, megértés.
2020. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kommunikáció. Valahogy félre csúszott az egész. És félre értett valamit egy rossz nap után...
2020. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek, mert elegem van a sok anyucikedvencből és a városi surmákokból! Én egy jószívű vidéki életképes férfit kerestem volna, de nincs. Kihaltak! Maradok egyedűl és kész.
2020. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legutóbbi ismerkedésnél?

Irreálisan hamar akart mindent, és nem értette meg, hogy nekem nem ez a tempóm. Az első találkozástól a kimondásig eltelt 1 hét, megse ismerkedtünk, és utána derült ki mennyire nem is passzolunk. (De én is hülye voltam hogy belementem) Kb belezavart a kapcsolatba, 1-2 nap után már vitákat generált, és a szexet sem tarotta tiszteletben. Mintha megakart volna felelni valakinek, és igazam lett. Nekünk nem működött, és ahelyett, hogy tovább ismerkedtünk volna, visszakönyörögte magát az exéhez

SOHA NE SÜRGESSETEK SEMMIT!

2020. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!