Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi miért nem bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért nem bírja megemészteni, ha egy nő nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem gazdagabbat, vagy jóképűbbet várok. Nincs szexpartnerem. Senkivel nem akarok együtt lenni. Mit olyan nehéz ezen megérteni?

2020. okt. 25. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Felteszem önmagukból indulnak ki, és nekik egy párkapcsolat mindennél fontosabb cél és ezért értik meg nehezen, vagy pont, hogy egyáltalán nem.
2020. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert mi meg akarunk. Bosszantó látni, hogy mi majd megdöglünk a nőhiánytól, ti meg lazán megvagytok egyedül.
2020. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Én elfogadom de miért írtad a zaklatást a kulcsszavak közé?
2020. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

En egyszer egy sracnak azt mondtam en azert vagyok ugy vele hogy lesz ami lesz es nem tervezek semmit, mert speciel en pl nem akarok fözni.de hatarozottan nem. Es ha iöyeneken mulik egy kapcsolat akkor nem is kell kapcsolat.


Válasza azonnal gondolkodas nelkül erre:" tuti biztos hogy neked van valakid"

2020. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Azért írtam, mert sokan erőszakossá válnak az elutasítás hatására.

Oké, valakinek annyi az életcélje, hogy legyen párja. Tökmindegy milyen, csak ne legyen egyedül. És ha ez megvan, nyugodtan hátradőlhet, hogy ő már letett valamit az asztalra. Ez rendben van, de mi a baj azzal, ha más meg többre vágyik?

2020. okt. 25. 12:20
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

*szoval en célok tervek nelkül ismerkedem. Erre kerdezett ra. Mert ö szeretne kapcsolatot is stb.


En meg reagaltam erre, hogy de en nem akarol fözni.

2020. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
1%
#12.20 Arra vágysz, amire akarsz. De a senki miért is több a valakinél? (2-es vagyok)
2020. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nehezen viselik, hogy megint eggyel kevesebb jelölt.
2020. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszakos vágja le a tökét ne vedd fel
2020. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7 azért mert a nulla nagyobb a mínusznál.
2020. okt. 25. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!