Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresi a társaságom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi a társaságom, ha aztán nem lép semmit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki már fél éve írogat nekem, keresi a társaságom. Már reklamál egy hónapja, hogy miért nem megyek oda hozzá a munkahelyére, miért nem látogatom meg, nem keresem. Írásban nagyon bátor, flörtölünk. De most legutóbb mikor nála voltam előző héten, azt hittem megbeszéljük esetleg hogy akkor mi a helyzet kettőnkkel vagy ő mit szeretne. De csak egy szimpla beszélgetés volt, egy két karsimogatást kivéve nem közeledett és nem is beszéltünk kettőnkről. Ő nős, ezért sem értem, miért írogat, miért reklamál hogy nem találkozunk.

Nem értem mi a célja ezzel az egésszel.

1. ha nem akar semmit, akkor miért írogat, miért utal rá, hogy találkozni szeretne

2. meg akar esetleg fektetni. De ezirányban sem lép semmit.


Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt.


2020. okt. 25. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felmerül még egy kérdés. Te miért csinálod ezt?
2020. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem keresem, szeretném ha békén hagyna, de én szerelmes vagyok belé. Erről nem tehetek. Viszont nem szeretnék egy nős férfivel kapcsolatot. De egyszerűen nem tudom megtenni, hogy rámír, ne válaszoljak
2020. okt. 25. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

#1 Nem mindegy? 😃


Kérdező: van több opció is


3. Nem akar valójában semmit csak imponál neki, hogy férfiként tekintesz rá.


4. Akar tőled valamit és tényleg így gondolja, de billeg még és nem határozta el komolyan magát arra, hogy lépjen. A lelkiismerete az írásban flörtölést még tolerálja, mert az egy fokkal személytelenebb módja, de ahogy fizikailag is ott vagy nagyon valóságossá válik a dolog és megijed. (Ezt tartom a legvalószínűbbnek)

2020. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#14.14 Hát ha ez a helyzet, akkor tökmindegy, mit írunk, úgyis csak sodródsz, amerre a pasas akarja. ha akar, majd megdug, ha akar, nem. Majd kiderül. Nem látunk bele a fejébe. (1-es vagyok)
2020. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A férfitöbblet-hívőknek ez adja a táptalajt.

Miért nem keresel mást, most komolyan?

2020. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Keresek én hidd el. Csak valahogy el kellene őt felejtenem. Tudatosan azon vagyok, hogy kiszeressek belőle. De nagyon nehéz, nagyon fáj :(

Nem gondoltam hogy ennyire beleszeretek

2020. okt. 25. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Per pillanat neki ennyi fér bele, semmi több, de egyébként a hormonok beindultak, ezért aztán boldogan megdugna, csak ugye vagyunk még páran hűséges férfiak!
2020. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez rendben is van, én sem szeretnék ilyesmibe belemenni. De akkor miért nem hagy békén. Miért írogat, miért akar találkozgatni? Nem tudom már azon is gondolkodtam hogy megírom neki, hogy ne keressen csak munkaügyben. Csak nem tudom mit mondjak miért. Félek hogy nevetségessé válok, ha megmondom neki mit érzek
2020. okt. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!