Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a pár egyik tagja megtartja a régi képeit az exéről?

Figyelt kérdés

A párom megtartotta az exéről (ami inkább egy nyári kalandnak nevezhető, a festői Barcelonaban - nagyon romi tudom) készített képeit. Szerinte semmi jelentősége, de akkor miért mentette át a régi telojarol a mostanira is ezeket a képeket?

A múlt elmúlt szerinte, de akkor miért csinálja ezt?!


És még én vagyok a rossz, hogy ez zavar engem....


2020. okt. 28. 09:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én is ilyen vagyok, mint Te, utolsó hozzászoló. :) Nem vagyok nagy fotozkodós, és nem is látom semmi értelmét megtartani az olyan képeket, amiket nem akarok nézegetni. Nekem elég fura, hogy valaki az exeiről készült képeket akarja nézegetni néhanapján. Kicsit olyan mintha az ex jobb lenne mint a jelenlegi ezért legalább ilyen formában megakarná tartani.

Dehát nem vagyunk egyformák. Én így gondolom, másvalaki meg nem. Megpróbálom ezt elfogadni és tiszteletben tartani, bár egyetérteni nem tudok sajnos, és valahol fáj ez nekem.

2020. okt. 28. 14:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy, hogy az ember a nyaralás képeit is eltesziym, néha napján megnézni, kicsit nosztalgiázik, aztán visszateszi és a jelenben él tovább.
2020. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én sem töröltem az exemmel közös képeket, 5 évig voltunk együtt. Egyszer nekiestem, hogy kitörlöm azokat, amin ténylegesen ketten vagyunk, csók, vagy ölelkezős, de pl. ahol csak engem fotózott le, vagy kirándulós, nyaralós fotók, azokat megtartom. De aztán feladtam, túl sok volt, és inkább az egész pakkot becsomagolva eltettem egy adathordozóra. Azóta sem néztem bele, nincs rá szükségem, hogy nézegessem.

Na de azért a telefonba tárolni az exel közös képeket, tényleg elég fura, főleg, hogy nem szingli. Azért a telefonban gyakrabban fut bele, a válaszolók többsége is azt írta, hogy nem nézegeti, egyszerűen csak "van". Ez elkerülte a figyelmetek?

2020. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!