Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik kapcsolat evek mulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik kapcsolat evek mulva vege lesz mert mar nem a règi, szerintetek az valaha is szerelem volt? Vèlemènyek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem!

Èvek alatt csak jobban megszeretem, jobban ragaszkodom hozzà ha szerelmes vagyo belè az elejèn, nem pedig elromlik vagy ami mèg vicci "màr nem a règi"


2020. febr. 2. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg de, csak minden ember máshogy szeret. Vannak olyan dolgok, amik nálam is egycsapásra elvágják a szerelmet. Az szerelem volt? Igen, de utána jött az undor, ami bennem erősebben dolgozik. Meg a bizalmatlanság is pont ilyen. Megunni ugyan nem szoktam a partnereimet, de vannak olyan dolgok, amik mellett egyszerűen nehéz szeretetet éreznem.
2020. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2 véglet van.


Az elején sokan szerelmesek aztán...megismeri és jesszus márja baccki ezt inkább hagyjuk....vagy jobban megszereti

2020. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Persze, lehetett szerelem.
2020. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne lehetett volna szerelem! Rengeteg tapasztalat, szituáció, élethelyzet, ami 2 embert eltávolíthat egymástól. Hány év a leghosszabb kapcsolatod?
2020. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztalatból mondom, hogy lehetett szerelem. Nekem 12 év kapcsolat ment a kukába, és amikor beadtam a válást, még mindig szerettem. De közben csalódott voltam és dühös és undorodtam tőle, magamtól a helyzettől. Persze, hogy szerelem volt. Bár a válás nagyon megviselt mindkettőnket, őt főleg mert ő ugye maradt volna a langyos kakiban, de ennek már 6 éve, azóta is jó barátok vagyunk a gyerek miatt és közösen, intelligensen oldjuk meg a dolgokat, sokszor beszélünk stb. Szerelem volt, elmúlt, mert vannak dolgok amik megölik a szerelmet.
2020. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nehéz valakivel 20-30 évig azonos irányba fejlődni. Hiába egyeztek mindenben évekig, hiába hatalmas a szerelem ha idővel más-más irányba változtok és emiatt nem működik többé.

A másik verzió meg amit előttem is írtak, hogy rengeteg idő valakit megfelelően megismerni. Sok évbe telik és simán kiderülhet 5-6 év után is, hogy egy számodra fontos szituációban nagyon nem úgy reagál vagy gondolkozik a másik ahogy neked az tetszene. De ezt nem tudod az elején megmondani amikor még nem is ismered. Persze, lehet azon vitatkozni, hogy az elején nem a valódi énjét szereted csak amit gondolsz róla és később ismered csak meg. De ettől még nagyon is valódi érzelmek fűznek hozzá.

És bármennyire is viccesnek tartod nagyon is előfordul, hogy nem a régi a dolog. Egy kapcsolatba minden napos munkát kell fektetni és ez nem kis energia. Ha az egyik vagy mindkét fél belefárad ebbe akkor el fog múlni a szerelem és nem fog működni. Nagyon kevés ember képes minden napos munkát fektetni egy kapcsolatba évtizedekig. Aki azt mondja, hogy csak léteznek egymás mellett és nulla energiát fektetnek bele mégis jajj de szerelmesek 20 év után is az egyszerűen csak hazudik és magát ámítja.

2020. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!