Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyit adnátok a szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyit adnátok a szépségetekből, hogy okosabbak lehessetek?

Figyelt kérdés

Tisztán elméleti kérdés: inkább szépek vagy inkább okosak akartok lenni?


A megkerülős válaszok nem érdekelnek: "Én szép is vagyok meg okos is." stb.



2020. okt. 30. 10:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Inkább okos akarok lenni, de jelenleg is okosabb vagyok, mint szép... ebből a "szépségből" nem akarnék már hová lejjebb adni, mert így is ritka sok komplexusom van a külsőm miatt.
2020. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%
#11 Az gonosz, ha ezen a kommenten jót nevettem? 😁
2020. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Én ronda vagyok és okos, de szívesebben lennék szép és buta. Sajnos nagyon sok minden múlik azon, hogy az ember hogy néz ki. Nem csak a párkapcsolatok szintjén igaz ez, hanem például az álláskeresésnél is hátrányból indul, aki előnytelen külsejű. Mindenki első ránézésre ítéli meg a másik embert az élet összes területén, és elsőre sajnos csak a külsejét látjuk a másiknak, azt nem, hogy egyébként milyen ember.
2020. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Inkább lennék szép és buta, abból még lehet szép és okos idővel.. Tanulni tudok, az fejleszthető. Szebb viszont nem leszek annál amit a genetika lottón nyertem.
2020. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőben átlagos vagyok. Talán egy fokkal okosabb, mint szebb. Így egyikből sem adnék szívesen, inkább kérnék :D
2020. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én ronda vagyok és okos, de szívesebben lennék szép és buta. Sajnos nagyon sok minden múlik azon, hogy az ember hogy néz ki. Nem csak a párkapcsolatok szintjén igaz ez, hanem például az álláskeresésnél is hátrányból indul, aki előnytelen külsejű. Mindenki első ránézésre ítéli meg a másik embert az élet összes területén, és elsőre sajnos csak a külsejét látjuk a másiknak, azt nem, hogy egyébként milyen ember."

Ez sajnos igaz. Bár én átlagos vagyok, amikor volt rajtam túlsúly (76 kg 167 centihez tehát nem is súlyos) akkor durván éreztem a megkülönböztetést. De simán akkor is megkaptam, hogy dundi, kövér, amikor 63 kilós voltam.

Nagyon keményen ítélkeznek a nők külseje felett és legtöbbször más nők, nem a férfiak.


A kérdés nehéz, mert bár értelmesnek tartom magam, borzalmasan lusta vagyok tanulni, flörtölni nem tudok, nincsen normális, stabil én-képem, tehát a szépségnek sincsen értelme.


Igazából nálam semmelyiknek sincsen értelme, mert úgysem használnám ki.

2020. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azért a kérdező is vágja hogy a kettő együtt nem nagyon szokott menni :)"


Semmivel nem kisebb az esélye, mint rondának és okosnak, vagy rondának és butának lenni.

2020. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Két külön kérdést fogalmaztál meg amúgy. A külsőmmel több bajom van, mint a szellemi képességeimmel, úgyhogy nem akarnék csúnyább lenni a mostaninál azért, hogy a jelenleg is relatíve magas intelligenciám nőjön. Viszont ha úgy merül fel a kérdés, hogy inkább lennék-e a világ legszebb nője ugyanannyira magas/alacsony intelligenciával, amilyennel az átlagember van megáldva, avagy jellegtelen (de nem taszító) külsővel zseni, akkor az utóbbit választanám.
2020. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez relatív.. szerintem mindenki szép a maga módján.

Nos, én a jelenlegi helyzetemben azt mondom, hogy bármilyen is legyek, inkább az okosságot választanám. Szerintem egy okos nő, de ugyanúgy pasi is szexi, nem beszélve arról, hogy ha okosabb vagy, jobb eséllyel tudsz elhelyezkedni egy neked tetsző munkahelyen. :)

Viszont az a nő, akinek esetleg problémái lehetnek az önbizalmával, szerintem inkább választaná a szépséget, mint a tudást.

2020. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Inkább okos lennék, mert külsőn simán lehet változtatni
2020. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!