Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatban vagyok vele, elhivtam vacsorázni?

Figyelt kérdés

Igent mondott, amikor pár napja kérdeztem egyszer együtt vacsorázni-e velem, mert szívesen megisnerném jobban.

Akkor nagyon örültem, mert hirtelen úgy voltam vele, hogy talán ő is többet érez

Aztan lehet, h ezt is szórakozásnak fogja fel, és neki bele fér.

Erre nem szeretnék nála rakerdezni. Talán a vacsorán kiderülhet jelekből?


Volt valaki hasonló helyzetben vagy szex kapcsolatban?

Aki most is abban van, elmennél így egy vacsorára vagy az nem fér bele?


2020. okt. 30. 20:42
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Huh. Elnézést a sok hiba miatt, telefonról írtam.
2020. okt. 30. 20:42
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

"Szex kapcsolatban vagyok vele, elhivtam vacsorázni?"


Igen, elhívtad vacsorázni. xD


Te vagy a férfi?

2020. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
És te felnőtt ember vagy és dugsz. Ah... Védekezzetek.
2020. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Én nekem ez evidens még ha sokaknak nem is az .

Szabályokkal lefektetett “párkapcsolat szerű kapcsolat” a főbb sexuális vágyak kiteljesedése mentén . Egy vacsora szintúgy alap dolog , de ez mindenkinek szubjektív.

2020. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
#4 -es vagyok . Pláne ha a férfi elhívja a nőt
2020. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő. És igen mi dugunk.. És igen védekezünk. Vissza néztem itt pár kérdést, utólag rá jöttem, hogy mindegy mit kérdez az ember (az amúgy ember társaitól) mindenképp le van hülyézve a legtöbb kérdező


Ez egy ilyen oldal.

Egy empatikus ember, egyből levághatja h szerelmes vagyok, egy bunkó is le vágja, csak az arra élezi ki a dolgot, hogy jól le járassa, ha már tanácsot nem tud adni, vagy nem tud tapasztalatot megosztani.

Aki itt kérdez tehát hülye, gyerekes, mégis minek dug stb..

És aki úgy válaszol, mint ti? Hát az sem épp "okés"!

2020. okt. 30. 21:13
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem ertem, mit vartal? Attol, hogy szerelmes vagy, nem kell hulyenek is lenni. Egy vacsora nem jelent semmit, felnott ember meg tudhatna. De az ilyen idiota kerdeseknel ugyis csak az a jo valasz, hogy igen, ezert o tobbet akar. Mintha mi ismernenk. De tephetem a szam, ugyse ered fel.
2020. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak az a jó válasz. De azért normálisan is hozzá lehet szólni..
2020. okt. 30. 21:24
 9/23 A kérdező kommentje:
Mindegy, majd kiderül.
2020. okt. 30. 21:31
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy derul. Ahelyett, hogy vele tisztaznad, vadidegenekkel talalgatsz es mindent jelnek veszel.
2020. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!