Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem látom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem látom magam elég kívánatosnak?

Figyelt kérdés
belenézek a tükörbe és nem hiszem,hogy engem bárki is megkívánhat,mivel iszonyatosan kövér vagyok.19 éves lány vagyok.168 cm 65 kg.hosszú barna haj,barna szem,80/B-s mell.tiszta átlagos külső.mit tegyek,hogy szexis legyek?
2010. aug. 9. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
A kövérség háta mögött legtöbbször igénytelenség, trehányság áll. Nekem ezért nem jönnek be a kövér nők. Nem azért kövér mert "jajj szegééény.. hát beteg".... lószart. Azért kövér mert beképzelt önfejű és nem hallgatott az ismerőseire akik már eleinte régebben is rá szóltak hogy "hallod??? fogyjál már le." Kiétrdekelt válasszal élte tovább életét most meg ide jön sóvárogva feltenni egy ilyen kérdést? Hogy lehetsz szexibb. Eleve max vonzó lehetsz ha szexi fehérneműt felveszel. Szexisnek lenni 1 valakinek illő mondjuk....
2010. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Arc nélküli kép,esetleg? (Paintban is simán meg lehet csinálni hogy ne látszon az arcod.)
2010. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nemcsak dagadt vagy, hanem gyenge is. El lehet menni edzeni, lehet egészségesen élni, és lehet atomjó segget építeni. Ha erre nem vagy képes, akkor csak siránkozz tovább!
2010. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha járnál 16 éves fiúval, én járnék veled :(
2010. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!