Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek gyerekvállalás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek gyerekvállalás után megromlott a párkapcsolatuk: hogy hoztátok rendbe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Mi sehogy nem tudtuk, el is váltunk. Felesleges csak a gyerek miatt együtt maradni.

Bár mondjuk az is lényeges, hogy mi miatt romlott meg a kapcsolat.

Nekünk amiatt romlott meg, hogy a párom már nem tudott nőként tekinteni, mert ő traumaként élte meg, hogy bent kellett lennie a szülésnél. Hiába a fejemnél állt, látott onnan is sok mindent. Amikor meg már tudott volna nőként tekinteni rám, akkor már én nem tudtam rá férfiként tekinteni.

2020. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi elváltunk, mert nem tudtuk megoldani. Elhidegültünk egymástól, meg ő nem tudta elfogadni azt, hogy én nem kívántam a szexet szülés után hosszú ideig.
2020. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
43%
#1, miért kellett benn lennie a férjednek a szülésnél?
2020. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez túl általános kérdés. Nálatok mi a probléma?
2020. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
#3 Mert nem tudtuk, hogy ez lesz.
2020. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Bem engedtük megromlani. Folyamatosan dolgozunk a kapcsolatunkon, hogy ne jussunk el odáig, ahol már hatalmas erőfeszítéseket kellene tenni.
2020. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit off leszek, de sajnos ez megtörténhet, tehát a szülésnél látott dolgok abszolút lelohaszthatják a szexuális vágyat. Én emiatt se akartam, hogy a férjem bent legyen, de ő se nagyon kapálózott. Amúgy amíg le voltam takarva, végig bent volt. Utána meg császár lett, ha akart volna, akkor se lehetett volna bent. De ezzel se sikerült kivédeni a szülés utáni szexuális hullámvölgyet. Nálunk inkább én voltam az, aki a saját testemet a szülés élménye után sokáig képtelen voltam a szexualitással összefüggésbe hozni. Ha durván akarok fogalmazni, megundorodtam a szextől, mert minden alkalommal a belőlem kizúduló magzatvíz mennyisége ugrott be, ha az altestemre gondoltam. Ez meg pl. olyan szitu, hogy lehetetlen kivédeni, hogy apuka szemtanúja legyen, ha a szülés beindulása előtt folyik el. Az is hozzátett, hogy a terhesség alatt annyiszor vizsgáltak és a császárra teljesen meztelenre kellett vetkőznöm, hogy a meztelenségem már semmilyen formában nem juttatta eszembe a szexet, egyszerűen nem tudtam magamra szexuális partnerként gondolni. A fő probléma tehát nálunk az volt, hogy én undorodtam meg a szextől a szülés miatt, de hát az ember a saját szülésénél nehezen tud nem jelen lenni.:))) Hogy aztán a szoptatás miatti hormonok, az állandó fáradtság mit tett még ehhez hozzá, azt nem tudom. De tény, hogy a szexet akkor kívántuk először újra, amikor a gyerek végre 3 év után kezdte végigaludni az éjszakákat. Nálunk talán szerencse volt, hogy mindketten ugyanúgy nem kívántuk a szexet ez idő alatt és én nagyon nem bántam, hogy a férjem nem zaklat. A terhesség alatt viszont végig szexeltünk, én nagyon kívántam. Hát fura az egész. Valahol természetes is. Mi szerettük annyira egymást, hogy ezen túljutottunk volna. Viszont volt más, ami miatt megromlott a kapcsolatunk. Nem igazán volt köze a gyerek születéséhez. Ha nem lett volna gyerekünk, akkor is megromlott volna. Ezt nem akarom leírni, nem másik félről van szó. A lényeg, hogy nem tudtuk helyrehozni sehogy, de elválni se tudtunk. Szex már lassan 4 éve nincs.
2020. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akkor miért nem váltok el?

2020. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek és anyagiak miatt. Közös gyerekfelügyeletet szeretnénk, de ehhez meg kell oldani a belátható közelségben való lakhatást.
2020. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

#7 #9

Szerinted a gyerek hülye? Szerintem tudja, hogy anya meg apa nem boldog együtt, de ti együtt maradtok. Hát akkor ne mondd, hogy a gyerek miatt! És azt se mond, hogy nincs abban a városban, vagy a város környékén lakás, ahol ti vagytok! Ez hülyeség, úgy, ahogy van. Ti azért nem váltok el, mert így kényelmes. Miért kell a gyerekre meg a lakásra fogni?

2020. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!