Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év alatti férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év alatti férfiak, ti szeretnétek gyereket életetek folyamán?

Figyelt kérdés
Társkeresés és párkapcsolatok szempontjából van relevanciája ennek a kérdésnek, ezért írom ebbe a kategóriába (jó lenne, ha senki nem rakatná át).

2020. szept. 1. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Már van gyerekem.
Nincs gyerekem, de majd szeretnék.
Nincs gyerekem, nem is szeretnék.
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Vagyis esetleg akkor, ha ezen feltételek mind teljesülnének - de nem fognak -


1.Olyan magas bevételre szert tenni, ami mellett sem a gyerek anyjának, sem nekem nem kötelező dolgozni, és még szolgára is van pénz aki elvégzi a "nem túl kellemes" feladatokat a gyerek körül (pelenkázás főleg - undorító) továbbá lenne pénz arra, hogy a gyerek olyan iskolába járjon ami még nem a sznobtanoda, de nem is valami Kalányosékkal megpakolt közintézmény fáradt tanárokkal akik utálják az életüket.



2.Valaki garantálja, hogy egészséges lesz.



Na, ezek általában nem teljesülnek - a második kvázi lehetetlen a mai orvostudmány állásával - így nem éri meg. Így a realitások talaján maradva - nem, nem szeretnék, nem is vágytam rá sosem igazán. Akkor már inkább valami "tanítvány" szerűség úgymond, aki majd meghallgatja amit mondok neki és ráhagyhatok mindent amim van, szellemi és tárgyi szinten is.

2020. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Már nem szeretnék, pedig régen akartam.

Nem láttam még olyan embert, akivel megérné vállalni. Egyszerűen minden nőnél ott volt, hogy lazán átment hárpiába. Rengeteg kapcsolatot láttam megromlani ilyesmik miatt. Plusz alig van komoly nő. Addig oké, hogy rengeteg előadja magáról, hogy ő egy komoly és érett nő, de ezek csak szavak és nincs mögöttük tényleges tartalom.

27 F

2020. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tervben.
2020. szept. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Függetlenül attól, hogy 30 éves incel vagyok, szeretnék gyerekeket és családot. Hiszek abban, hogy valahol van olyan nő, aki megfelel az elvárásaimnak és ő is elfogad engem a hibáimmal együtt. Tudom, hogy álom, de ha ez sem volna, lehet már nem élnék. Egyébként bem beszélek róla senkinek, sőt, ha kérdezik, az ellenkezőjét mondom...
2020. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Igen. Nekem van egy ilyen motivációm is, hogy az édesapám nem volt túl jó apa soha. De így nem, hogy alkoholista, meg kb amíg otthon éltem mindig csak lakótársként kezelt minket a tesómmal, sosem volt hozzánk egy jó szava sem, vagy nem törődött velünk. Szóval én szeretnék gyerekeket és szeretnék jó apa lenni. Szerencsére én nem iszom, lett piacképes diplomám és a legtöbb dologban azt mondanám normális ember is vagyok. Kapcsolataim is voltak már.


Viszont amitől félek és ami hátráltató lehet, hogy én 3 gyereket szeretnék. Ez pedig sajnos a legtöbb nőnek szerintem túl sok. Nehéz lesz pontosan olyan nőt találnom, akivel össze is illünk + még ő is 3 gyereket szeretne.

26/F

2020. szept. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen. A húszas éveim nagy részében sokszor a hátam közepére kívántam a gondolatát is, de ahogy telnek az évek, egyre inkább úgy érzem, hogy a gyerekvállalás egy olyan kihívás, ami nélkül egy idő után nagyon hiányosnak és üresnek találnám az életem.

Alkalmas pár és egzisztencia terén minden adott, nekem a fő hátráltató tényező a lassú megérés fejben (de alakul a dolog).

29F

2020. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!