Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilván nem a pénz az első,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván nem a pénz az első, de szerintetek mennyi a minimum, amit illik egy férfinak keresni havi szinten?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válaszát várom.


Valjuk be, azért kell, hogy legyen egy anyagi biztonságérzete az embernek, nem luxus szintről beszélek.



2020. okt. 31. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

250-et keresek jelenleg, pályakezdőként. Szerintem ez egy olyan bér, amivel az ember el tud lenni albiban is, saját otthonban meg főleg. 200 körül azért illene keresni a fővárosban, különben az illető önmagát eltartani sem képes kb.


Engem az érdekel, hogy megáll-e valaki a saját lábán, vagy nekem kell segítenem anyagilag.


Ha gyereket is akarnék, nem elégednék meg ennyivel, de akar a halál kölköt.

2020. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én bevállalom, nekem volt elvárásom. Mérnök vagyok, rengeteget tanulok a mai napig azért, hogy megteremtsem magamnak az anyagi biztonságot. Az egyik kritérium a fejemben az volt, hogy a másik legalább ugyanezt a szintet megtudja teremteni. Egy picit sincs szükség többre.

Biztos én vagyok a nem normális, de nekem rosszul esne fele annyit keresni, mint a férjem és dupla annyit is. A kellemes aranyközép (közel ugyanannyi) az ideális szerintem.

2020. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nettó 700-800 ezer.

23/L

2020. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!