Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes belekezdeni? Alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belekezdeni? Alkalmi kapcsolatból szerelem?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk alkalmi kapcsolatban. Mindig csak szexről szólt, aztán hirtelen lett egy-két program, több együtt töltött idő, néha egy hétvégét is együtt töltöttünk.

Most újra elhívott, de ezúttal nem mentünk messzire, mint máskor, hogy ne találkozzunk ismerőssel (mert nagy a korkülönsbég), hanem ide hívott, a közelbe, fogta a kezem stb.. A végén sétáltunk, máskor szexelünk egyet, most nem tért ki rá,hanem felvetette h én szoktam e rá gondolni, lehetne e köztünk több is? Ő 48 én 25, nekem már van egy 3éves 8honapos kisfiam, az apukája meghalt, amikor alig 2 éves volt. Nem szeretnék újra családot alapítani, ezért úgy gondolom miért ne. De a számok miatt azt, hogy basszus.. Hát a lánya idősebb nálam... A szívem nagyon húz felé, ugyanis én már az elején beleszerettem. Talán azért, mert ő volt az egyetlen és az első akivel a párom halála óta akár szóba is álltam.. Van itt olyan, aki össze jött nála sokkal idősebb pasival? (vagy nővel)


2020. okt. 31. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem, el sem tudnám képzelni ekkora korkülönbséggel. De nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne kezdj bele!


Nem a kor miatt, hanem azért, mert az nem szerelem, amiről a neten kérdezel embereket. Ha szeretnéd, élveznéd, hogy vele vagy.

2020. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon élvezem, nem ez a része kérdés. Nem tudnék elszakadni tőle.. Csak sejtesem sincs mi lenne pl 5-10 év múlva.
2020. okt. 31. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

3.-ra.


Miért? Egy "KORBAN HOZZÁD ILLŐ" pasival mi lenne 5-10 év múlva? Lebénulhat, meghalhat, leléphet, megdughatja a gyereked, az is!

2020. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ohh. Oké, ez drasztikus volt, de igaz. 😉
2020. okt. 31. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

A kora miatt szerettél bele ? Azt mondod nem , akkor ez mégis hogy lehet most probléma ?

Jobb lenne vagy változtatna ha azt tudnád 10 évvel fiatalabb ?

.... na itt Te is tudod a választ ....

2020. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem. Igazatok van
2020. okt. 31. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!