Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így belekezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így belekezdeni egy kapcsolatba vagy semmiképp? Szerelem ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tettszik és szerintem van esélyem nála. Sajnos osztálytársam de ez a legkisebb probléma hiszen elégbsok pár van az osztályban (4). Az a gond hogy nem tudom mit érzek iránta. Az biztos hogy tettszik de vajon ennyi elég? Eddig kettő barátom volt de egyikbe se voltam szerelmes csak vonzónak találtam őket...amikor komolyra fordultak a dolgok nem bírtam tovább hogy nincs meg az a bizsergés, pillangók a csókok alatt stb így szakítottam. Létezik szerinteteek első látásra szerelem vagy hiba arra várni? Érdemes megpróbálni valakivel még egyszer úgy hogy csak tettszik?

#fiú #szerelem; kapcsolat
2013. febr. 3. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elsö látásra szerelem csak azoknál létezik akik a külsöségeket tarták a legeslegfontosabbnak
2013. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyêl lezbi
2013. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm hogy leírtad a véleményedet :)

2. Légyszi normális válaszokat!

2013. febr. 3. 13:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!

Ha nincsenek szüleid, akik segítenének ezekben a dolgokban, keress meg privát üziben.

2013. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azok az érzések, amit te vársz, a külsőségeken alapulnak. Hiszen annyira vonz a teste, az ajka stb. Így igen, várj a szerelem első látásra. Én is vártam, és tökéletes lett :)
2013. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenűl beleszökni egyből egy kapcsolatba. Találkozgassatok, beszélegessetek, ismerkedjetek, töltsetek sok időt együtt. Idővel majd kialakul, és tudni fogod, hogy mit tegyél. Egyelőre ne erőltess semmit, hagyd a dolgokat, hogy menjenek maguktól.
2013. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer igazán szerelmes leszel, az mindenféle erőlködés nélkül fog bekövetkezni: nem kell köröket futni, úgymond sok időt együtt tölteni és az érzésre várakozni, hanem egyszerűen magától jön. És a szerelem első látásra igenis létezik. Lettem már szerelmes első látásra mindenki szerint ronda fejű srácba, szóval ennyit arról az elméletről, hogy ezt csak azok érzik, akiknek a külső a legfontosabb. A szerelem első látásra egy misztikus dolog, aminek semmi köze a külsőhöz, ahogy az én példám is bizonyítja. Mondjuk ezt csak az értheti meg, aki átélte:)
2013. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha úgyérzed hogy tényleg szereted az osztálytársad,és ő is komolyan gondolja veled,akkor nyugodtan megpróbálhatnátok.
2013. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az h tetszik, sztem nem eleg. Legyetek tobbet egyutt, es akkor meglatod, h szeretnel-e tobbet, vagy ne. Nem kell rogton osszejonni, adj idot magatoknak, de legyel vele pozitiv, h ne szakadjon el nala a cerna, ha o ossze akar jonni veled..
2013. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy fiú aki tettszik


Az a gond hogy nem tudom mit érzek iránta


.......pszichológusnál voltál?

2013. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!