Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés
A napokban ismerkedtem meg egy Sráccal. Találkoztunk is minden szuper volt, jól elbeszélgettünk stb.. Másnap szintén taliztunk ott is aludtam nála (nem történt semmi). 3.nap már egy kicsit fura volt mert nem egyértelmű jeleket add legalább is számomra. (Már lassan ez két hete volt) Mikor ott voltam nála tiszta aranyos meg bújós volt és mondott dolgokat a jövővel kapcsolatban (amiben búrkoltan bele vett engem is). Aztán utána meg kicsit flegma volt. Aznap ügye nem aludtam nála mert mentem éjszakára dolgozni. És írta, hogy fura hogy nem vagyok ott mellette, de mikor megkérdeztem, hogy miért azt mondja nem tudja és hogy csak írta. Meg állandóan ha írunk mosolygós szmájlikat küld 🙂 amit így nem tudok le venni, hogy most ez nála mit jelenthet.(nekem olyan hagyjál már békén) Hívni fel hív minden este, ha nap közben nem tudunk beszélni. De eddig olyan mintha csak én akarnám az egészet. Mikor beszéltünk egy kicsit komolyabb dolgokról azaz kettőnkről. Akkor mondta, hogy jobban meg kell, hogy ismerjen. És nem tudja még mit akar.
2020. nov. 1. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatban a lényeg.
2020. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, nem Te vagy neki az "igazi", ezért még gondolkozik, hogy belemenjen-e egy kapcsolatba veled vagy sem. "Ha nincs ló, jó a szamár is alapon." Ez most kicsit bunkón hangzik, de valószínűleg ez zajlik le benne. Ha az Ő részéről is erős vonzalom lenne irántad, akkor nem gondolkozna rajta és nem lenne ez a szituáció.
2020. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimondana, hogy csak el akarja veled utni az idot, kezdhetne elorol uj csajjal.
2020. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

- A második találkozó után már ott aludtál nála (igaz, semmi sem volt).

- Pár napi (két heti) ismeretség után már komolyabb dolgokról (kettőtök sorsáról) kezdesz vele beszélni.

Az ilyen gyors tempónál én is mérlegelném, hogy mit lépjek veled szemben. remélem sejted, mit lépnék...

2020. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
A màsodik randin dugni akart, de nem lett punci. Most etet, lógat a szeren és foglalkozik a többi jelölttel.
2020. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, de tegyük hozzá, hogy ő kérte, hogy aludjak ott. És szerinted /szerintetek mikor kezdjek el vele erről beszélni újra, hogy mi legyen? Vagy várjam míg ő lép?
2020. nov. 1. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idősek vagytok? Szerintem nincs abban semmi, ha 2 felnőtt ember az elején megbeszéli mit akar a másiktól. Főleg, ha már az elején ott is alszik. De ő nyilván szexet várt.
2020. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 28
2020. nov. 1. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Idegenként csak tippelni lehet.
2020. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött össze, amire számított az elején, te pedig túl komolyan veszed.
2020. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!