Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a srác csak akkor ír rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác csak akkor ír rám, ha unatkozik, akkor számít az, hogy mit gondol, ha nem írok neki vissza végleg?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,6 évvel idősebb nálam a srác. Gondolkodásban inkább gyerekesnek mondanám. Egy közös munka által ismertük meg egymást. Ő bepróbálkozott,de én nem mentem bele semmibe... Ezek szerint azt hitte,hogy első randin már csókot is hagyom neki,és még haza is utazok vele. Mivel még ismeretlen ,mondtam neki ,hogy maradjunk a baráti vonalon..

A munkának már vége igazából ,de a közeledése ellenére is abban maradtunk,hogy tartjuk a kapcsolatot. Keresett is ,bár már nem olyan rendszeresen , de mikor most én érdeklődtem felőle,nem volt túl kommunikatív.... Néha idedob egy sziát, eltelik fél nap,hogy váltunk pár mondatot,és általában így végződnek a beszélgetések..


Valószínű,hogy már nem érdeklem őt,és célja nincs velem,ezért nem is igyekszik,kérdezősködik.

Az viszont zavar,hogy időnként mégis keres,és úgy folyik a beszélgetés ,mintha mi sem történt volna,hogy ennyi ideig nem beszéltünk ...előtte meg minden napszakban mindenről érdeklődött. Látható a különbség, és mivel célja már nincs,csak unalmában ír rám,és így nem tudom őt elengedni....mert megkedveltem,és akár abban is benne lettem volna,hogy jobban megismerjük egymást, de ő ezért nem tesz. Én mint lány pedig nem tennék ez irányban lépéseket,amik egyértelműek,az nem én lennék,és akkor értelme se lenne.


Ha esetleg még keresne,akkor csak simán ne írjak vissza,és majd elfelejtődik az egész?

Megbántani sem szeretném,de nekem nem jó így.

Nálam ez sajnos nem tud működni,hogy másképp áll hozzám,mintha mi sem történt volna...őszinte vagyok,még mielőtt bárki jönne ezzel...


2017. nov. 28. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval arra kérted, maradjatok baráti vonalon. És most bánt, hogy nem tesz lépéseket a közelebbi kapcsolat irányába. Világos! Megpróbálok hasonlóan logikus választ adni. Éjszaka ne nyisd ki az ablakot, mert esetleg beúszik egy teve!
2017. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy maradjatok barátok, ezek után mire vársz, mit csináljon? Ha akarsz valamit, akkor neked kellene lépni, ő biztos nem fog. Már megtette, és mondtad neki, hogy csak barátság legyen. Akkor miért kellene mindennap érdeklődjön felőled? Adtál neki esetleg valami jelzást, hogy jobban meg szeretnéd ismerni? Ha elutasítottad, akkor nem fog kaparni utánad. Valószínűleg nem barátnak tart, csak ismerősnek, akinek néha dob 1-2 levelet és valószínűleg fogalma sincs, hogy benned vannak ilyenfajta érzések, hogy akár több is lehetne. Nem gondolatolvasó, szóval szerintem valamit tegyél, hogy észrevegye, hogy tetszik neked és nem közömbös számodra.
2017. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.válaszoló,köszönöm a tanácsod!


Igen,tudom,hogy ebben hibás vagyok. A jelzésben,hogy én is érdeklődnék iránta. Az első találkozón ő maga mondta,hogy neki oké,ha barátok maradunk és aztán majd meglátjuk lesz ,ami lesz. Nekem ez a mondat már ott nagyon kiábrándító volt, ez a mindegy dolog. Ez azt mutatta nekem,hogy csak bepróbálkozott,mert miért is ne..és ennyi.


Nem tudom,van -e értelme bármit is jeleznem neki,én nem szoktam fiúk után rohanni,és nem is fogok.

2017. nov. 28. 21:39
 4/15 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele fordított esetbe te annyira írogatnál annak aki már 2x elutasított?

Adj neki 1-2 jelet aztán ha jobban elkezd írogatni, valószínű akkor még mindig szimpatizál veled.

De ez a én mint lány nem tennék lépéseket mondat hát ő már megtette elutasítottad , tényleg nem tudom miért várod hogy az öledbe ugorjon.

Nem bunkóságból írom.

2017. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az igaz,hogy megtette a lépést....de hol a kitartás? Akkor az én fejemben lehet másképp,de semmi kitartással ,persze nincs eredmény. Ezt hiányolom belőle és kiábrándító.

Talán csak megszokásból gondolok rá,nem is érdekel igazán.

2017. nov. 28. 21:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy találkozó volt eddig,tehát az elsőn utasítottam el,és hozzá kell tegyem,hogy találkozót beszéltünk meg. Azzal a tudattal mentem,nem randit. Ott közölte,hogy ő ezt annak szánta. Ezért volt meglepő
2017. nov. 28. 21:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Szóval az tetszene, hogy a srác hősszerelmesként epekedik utánad, miután lepattintottad. Talán ahhoz nem vagy elég jó nő. Bocs!
2017. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Semmi hősszerelmes sztorira nem gondolok,egyszerűen csak arra,hogy ha tényleg érdekeltem volna,akkor a 2.találkozót is megszervezi,hogy megismerjük egymást.

Azt s megértem,hogy ritkábban keres,de a heti 2x keresésé,vagy a napi szintű beszélgetés között van különbség..és ezek után ne akarjon velem úgy találkozni,hogy randizzunk. Mert utalásokat tesz rá.


Úgyhogy ha még nem jött át,hogy mi a problémám... arról van szó,hogy találkozni készül majd valamikor,de a beszélgetést érdeklődést meg lecsökkenti és tartalékként kezel.

2017. nov. 28. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Szerintem egy talit megér, max nem jön össze a dolog.

Egyébként nyilván nem kizárt, hogy más lánnyal is beszél, de ha még az előzős tali után is még ha kevesebbet is de ír, akkor azért csak nem hagy annyiban, lehet kövi tali után újra többet ír, mármint valószínű. Meg az is benne lehet hogy nem akar újra koppanni

2017. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szintén előző meg elég valószínű hogy ez a férfi egóját eléggé bánthatta a visszautasítás
2017. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!