Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki vagy csak unatkozik, és azért keres néha?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel már 5 éve hébe-hóba beszélünk,anno társkeresőn ismerkedtünk meg,kétszer találkoztunk élőben,mikor épp mindketten szinglik voltunk.Mindketten az ország másik felében élünk,lényegében ezért se jött össze anno,hogy együtt legyünk.Néha rám ír,vagy csak fel akar hívni,mert rég hallotta a hangom.3 éve beszéltünk a legtöbbet,volt,hogy hajnalban is felhívott,egyébként sok közös van bennünk,sőt olyat is írt már,hogy úgy érzi,én vagyok a lelki társa.Azóta is párszor megkeres,pedig mindkettőnknek van jelenleg párkapcsolata,én úgy tudom,jól elvan a barátnőjével,de azért néha ír olyanokat,amiből nem ez derül ki.Gondolom,akkor keres meg csak,amikor épp hullámvölgyben vannak.Külső szemmel ez nem tudom,minek tűnik.Én sose kezdeményezek,néha reagálok arra,amit ír,de hogy fel akar hívni,azt már túlzásnak tartom,és nem értem,ha párkapcsolatban él,miért csinál ilyet.Hiszen életben kétszer taliztunk,mégis valahogy mindig kiköt nálam.Külső szemmel ez minek tűnik? D-gni biztos nem akar,hiszen még csak közel se lakunk egymáshoz.
2016. dec. 19. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnálja, hogy nem vagytok együtt.
2016. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Szeret. Nem biztos, hogy szerelmes. De akár más is lehet, az emberek oly különbözőek. Csak a spagettiszörny a megmondhatója mi az igazság.
2016. dec. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!