Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem hogy érdekel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem hogy érdekel?

Figyelt kérdés

A szomszéd fiú már évek óta tetszik nekem, de félek bármilyen módon is jelezni ezt neki, főként mert nem is tudom hogy tegyem.

Ritkán futunk össze, így már ez is nehézséget okoz, és nagyon félek a visszautasítástól, hiszen szemben lakik.

Nem tudom hogyan tudnám jelezni neki hogy érdekel, anélkül hogy nyomulós lennék, és megnézni veszi a lapot vagy sem.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. aug. 9. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Először mosolyogj rá, túrj bele a hajadba és ha hasonlóan reagál akkor onnantól hajrá
2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Ha a szobája és a te szobád is 1oldalon van akkor lekapcsolod a villanyt elhózod a függönyt és minden nap úgy öltözöl át h lásson. Ha nem akkor átmész, megkérded h nem jönne-e át mert vmi gond van a szgépeddel, vagy a nettel és nem nézné-e meg (és kb kihúzod a dugót) és amikor ott van akkor lerángatod a gatyáját és szétszopod a farkát, a többi jön magától;)
2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En a helyedben megkernem ra, h kiserjen el vhova, mert....(talalj ki vmit} es kozben nezz ra szenvtelenul.Ha nemet mond, akkor sincs gaz, mert csak szivesseget kertel vmben, ha meg igent mond akkor majd lesz idod beszelgetni es talan...
2010. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérj segitséget,mondjuk ha nincsenek otthon nálad..ő meg igen..
2010. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!