Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezzem neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki hogy nagyon is érdekel?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki kb két hete bejelentette hogy nagyon tetszem neki stb akkor még volt barátom meg minden, de már nincs és szivesen találkoznék vele ezt hogy jelezzem neki?

Látom hogy még mindig érdeklödne de azt is hogy nem mer odajönni mert ugy tudja hogy van valakim...


2009. szept. 23. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Életkort nem írtál, de szerintem simán megkérdezheted tőle, hogy él-e még a múltkori ajánlata.
2009. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 L A multkor is csak annyit mondott hogy nagyon bejövök neki és hogy hallotta hogy van barátom stb stb :S De már nincs és nem tudom hogy álljak oda elé hogy nyugdtan odajöhetsz hozzám már nincs barátom stb ez olyan kicsit gázos :D Amikor elmegy mellettem folyamatosan néz meg amikor meglát rögtön köszön meg ilyenek de ennyi inkább elkerül ....
2009. szept. 23. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Megvolt az első lépése, Te akkor hárítottál, most mindenképpen Neked kell jelezned, hogy nyitott vagy felé. Ezt megteheted a hagyományos flörtölési eszközökkel, vagy a leggyorsabb módszer, ha odamész hozzá, beszélgetni kezdesz vele, keresed a szemkontaktust, nevetsz rá stb. és valamilyen burkolt módon közlöd vele, hogy várod a felkérést.

Egy másik út: osztálytársakkal megüzentetni a srácnak, hogy nagyon érdekel téged és szabad vagy. (1. voltam)

2009. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lépj oda s beszélgessetek majd szép lassan mond neki hogy nem jársz már senkivel s nem véletlenül beszélgetsz " most" vele! ( Mosolyogj) s ha rosszul reagál csinálj úgy mintha kamuztál volna ha pozitivan reagál akkor a dolgok mennek majd sorba! Sok szerencsét
2009. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendeben megprobálok beszélni vele csak állandoan a haverjaival log ugy meg nem megyek oda...
2009. szept. 24. 00:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, csak az én esetemben én fiu vagyok és a lányt veszik körül a spanok. Megoldás: Nemtörődni velük. megszólalni ugysem mernek majd ha odamész, ha pedig mégis és megsértenek az a srácnak lesz totál rossz érzés :D
2010. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!